google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
2 Adet Ürün Bulundu.

AİLE SAĞLIĞI VE BAKIMI

Ailenizin sağlığı ve bakımı hakkında yeterince bilgi sahibi misiniz? Dikkat edilmesi ve önlem alınması gereken o kadar çok şey var ki… Çamaşır ve Ev Temizliği, Kişisel Bakım, Cinsel Sağlık, Ağız ve Diş Sağlığı, Sağlık Önlemleri vs… Aslında bu konuların tamamı hijyenin önemine dikkat çekmektedir. Şimdi bu konuları tek tek ele alalım…

Çamaşır ve Ev Temizliği

Aslan yattığı yerden belli olur misali, bulunduğumuz ortamın hijyen durumu aslında biraz da karakterimizi yansıttığı muhakkak. Kimi insanlar oldukça rahat bir yaşam sürerken, kimileri ise düzen ve hijyene takıntılı bir haldedirler. Bunların temizlik takıntısı biraz hastalık boyutundadır. İkisinin de bir ortasını bulmak en doğrusu… Zira aşırı temizlik düşkünlüğü kimyasal temizlik ürünleri ile akrabalık bağı kuracak boyuta getirdiğinden zehirlenme veya cildin zarar görmesi gibi sağlık sorunlarına sebebiyet verirken, aşırı rahatlıkta yine mikropların ürümesi ile pek çok hastalığı beraberinde getirebilmektedir.

Kişisel Bakım

En çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Ağız ve diş temizliği, vücut temizliği, tırnakların kesilmesi, kılık ve kıyafetlerin temizliği vs… Çünkü gerek iş hayatında, gerekse de başka ortamlarda sürekli insanlarla iç içe olduğumuzdan başkalarını rahatsız etmemek adına kişisel bakımımıza çok özen göstermeliyiz. Elbette ki kendimiz içinde büyük bir iyilik yapmış olacağımız kesin…

Ağız ve Diş Sağlığı

Diş ağrısı çekenlerdenseniz ağız ve diş sağlığının önemini çok iyi bilirsiniz. Diş ve ağız hastalıklarına yakalanmamak için günde en az üç defa diş fırçalama veya diş ve ağız temizliği için uzmanlarca tavsiye edilen organik ürünler kullanmak hayat boyu diş ağrısı çekmemek için yeterli bir önlem olduğunu söyleyebilir. Birde ağız kokusu var ki, insanı kendinden bir anda soğutmaya yeter de artar bir özellik. Ağız kokusunu önlemek için de öncelikle bir hekime başvurmak ve mutlaka yukarıda da belirttiğimiz gibi diş fırçalamayı ihmal etmemek gerekir.

Cinsel Sağlık

Pek çok hastalığın bulaştığı yolların başında gelir. Cinsel ilişki esnasında erkekten kadına veya kadından erkeğe bulaşabilecek hastalıklara engel olmak için gerekli temizliğe çok dikkat etmek gerekir.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli !

Aile sağlığı ve bakımına dair özellikle de Çamaşır ve Ev Temizliği, Kişisel Bakım, Cinsel Sağlık, Ağız ve Diş Sağlığı, Sağlık Önlemleri alanlarında ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri BebekMarketim.com adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.