google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
1 Adet Ürün Bulundu.

Anne Sütü : Göğüs Pedi, Emzirme Yastığı Ve Diğer Ürünler

Anne sütü bebek gelişiminde çok önemlidir. Uygun anne sütü saklama ürünlerini sitemizde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Emzirme anında sizlerin rahat edebilmesini sağlayan emzirme yastığı ve göğüs pedi de BebekMarketimde. Ayrıca göğüs kalkanı, göğüs poması, göğüs ucu kremi sitemizde inceleyebilir ve süper indirimlerle sahip olabilirsiniz. Diğer taraftan BebekMarketim de anne sütü saklama ürünlerinde süt saklama poşeti, süt saklama kabı ürünlerini bulabilirsiniz.  

 Anne olacağını öğrendiği an itibarıyla, her kadının içini yerini hiçbir şeyin dolduramayacağı bir mutluluğun yanı sıra ayrıca birde kaygılar kaplar. Bebeğimi sağlıkla kucağıma alabilecek miyim? Bakabilecek miyim? Bebek için gerekli olan şeyler nelerdir? Acaba sütüm olacak mı? vs… Ancak, anneleri en çok kuşkulandıran konuların başında hiç şüphesiz anne sütü ve emzirme olayı gelmektedir. İşte biz de www.bebekmarketim.com ailesi olarak emzirme döneminde karşılaşılan sıkıntılara bir nebze olsun çare olabilmek için mağazamızda pek çok ürün satışı yapmaktayız.

Anne Sütü Saklama Poşeti ve Kabı

Anne sütü saklama poşeti çeşitlerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Anne sütü saklama poşeti ürünlerinde lansinoh süt saklama poşeti en çok tercih edilen markalardan biridir. En uygun süt saklama poşeti ile süt saklama kabınıBebekMarketim.com adresinde pek çok çeşidini bulabilirsiniz.

Emzirme Yastığı

Emzirme döneminde emzirme yastığı gerçekten çok büyük kolaylık sağlıyor. Emzirme yastığı emzirme minderi olarakta sitemizde aranmaktadır. Annelerin gebelik döneminde çektiği sıkıntılar, doğum esnasında maruz kaldığı ağrılar bir yana emzirme olayı da en az gebelik ve doğum kadar zorlu bir süreçtir. “altı üstü çocuğa süt veriliyor” deyip geçmeyin. Zira, emzirme esnasında da büyük bir sancı çeken annenin zaten yorgun düşen bedeni birde saatlerce bebeğini kollarında taşımak zorunda kalması anneyi biraz daha fazla yorgun düşürecektir. İşte emzirme yastıkları da anneyi yormadan bebeğin emzirilmesine olanak sağlayan harika ürünlerden biri… emzirme yastıkları annelerin bel ağrılarına mani olup, minder üzerinde bebeğin daha doğru bir pozisyonda, ister oturarak ister yatarak emzirebilmesini sağlamaktadır.

Göğüs Pedi

Annelerin emzirme işleminden sonra göğüs pedi kuru kalmasını sağlar. Annelerin bebeklerini emzirmeleri sırasında hatta öncesinde ve sonrasında da oldukça yoğun bir süt akışı olacağından göğüsten sızan fazla sütün emilimi ve kıyafetlerin daha temiz kalması açısından göğüs pedleri kullanılmaktadır. Bu pedler, neredeyse bebek bezlerindeki emilim oranına sahip olup oldukça yumuşak ve pamuksu bir dokuya sahiptirler. BebekMarketim.com sayfasında da 30’lu, 60’lı ve 80’li paketler halinde pek çok markaya ait göğüs pedleri bulmanız mümkün.

Göğüs Ucu Kremi 

Bunun yanında bir de göğüs ucu kremi var ki, bu kremlerde yine annelerin bebeklerini sıklıkla emzirmelerinden kaynaklı bir takım yaralar, kızarıklıklar nedeniyle oluşan ağrıların ve kanamaların durdurulması için kullanılmakta olup, göğüs ucu kremlerinin de farklı markalara ait ve uygun fiyat aralığındaki seçeneklere ulaşabilirsiniz. Lansinoh krem çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır

Göğüs Kalkanı

Emzirme işleminden dolayı meydana gelecek tahrişlere karşı göğüs kalkanı çok önemlidir. BebekMarketimde göğüs kalkanı ürünleini inceleyebilirsiniz. Avent göğüs kalkanı en çok aranan ürünlerdir. Silikon meme ucu büyük indirimlerle BebekMarketimde bu fırsatı kaçırmayın 

Süt Arttırıcı İçecekler

Anneler, bebeklerini kucağına aldıkları ilk saniyelerde hemen bebeğinin karnını doyurmak için sütünden vermek isterler. Kaldı ki tüm uzmanların da bebekler için en doğru gıdanın anne sütü olduğu yöndedir. Ancak, bebeklerin karnını doyurmak için gerekli olan sütün sağlanması öyle kolay olmuyor elbette. Dolayısıyla anne sütünde artış sağlanması için süt arttırıcı içecekler den tüketilmesi gerekmektedir. Anne sütünün artması için her ne kadar eski yöntemler kullanılsa da günümüzde anne sütü arttırıcı malt içecekler veya anne sütü arttırıcı çaylar da imal edilip satışı yapılmaktadır. Anne sütünü arttırıcı içecekleri BebekMarketim.com sayfasından kolayca temin edebileceksiniz.

Göğüs Pompası

Anne sütü bebekler için mucizevi bir gıda kaynağıdır. Ancak, her annenin sütü olacak diye bir kural yok. Süt akışını sağlamak ve tıkalı olan süt damarlarını açmak veya fazla sütün sağlıp saklanması için üretimi yapılan göğüs pompaları adeta bulunmaz bir nimet.  Göğüs pompası sayesinde tıkalı olan damarlar açılır, göğüs uçları bebeklerin ağzına alabileceği boyuta getirilmektedir. Birde çalışan anneleri için çok büyük önem arz eden, sağılan sütün en az 3 ay için de saklama poşetleri ve kapları imal edilmiş olup, bu sütler derin dondurucuda saklanabilmektedir. Göğüs Pompaları  pek çok çeşidini bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.