google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
18 Adet Ürün Bulundu.

Kız Çocuklarının Vazgeçilmezi: Baby Alive Sevimli Bebeğim

Kız çocuklarının son zamanlardaki tercihi Baby Alive bebekleri oluyor. Gerçek bebeklerden esinlenerek tasarlanan Baby Alive gerçekleştirdiği gerçek fonksiyonalr ıile hem çocukların ilgisini çekiyor hem de en yakın arkadaşları haline geliyor.

Baby Alive Mutlu Bebeğim

Baby Alive Mutlu Bebeğim çeşitli modelleriyle her çocuğa hitap etmeyi başarıyor. Bebeklerin esmer, kumral, sarışın çeşitleri bulunuyor. Baby Alive bebekleri ile çocuğunuzn çevresini daha iyi analiz eder ve yaşadığı duyguları oyuncak bebeği sayesinde kolaylıkla ifade etmeyi öğrenebilir.

Baby Alive Acıkan Bebeğim

Baby Alive Acıkan Bebeğim modeli ile 3 yaş ve üzeri çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yaş gurubu çocuklarının bilişsel gelişimini desteklemek için oldukça idealdir.


Gerçek bir bebek ne zaman acıkıyorsa, acıktığını nasıl belli ediyorsa Baby Alive‘da aynı fonksiyonları taşır. Baby Alive acıktığında çocuğunuz onu doyurmak için mamasını hazırlayacaktır. Bu sayede hem bu tepkiyi tanıyacak hem de nasıl hareket etmesi gerektiğini benimseyecektir.


Yemek yedirme işleminden sonra ise bebeğin altını değiştirmeleri gerekecektir. Hem  sorumluluk alacaklar hem de neden – sonuç bağlantısını kurmayı öğreneceklerdir.

Baby Alive Ağlayan Bebeğim

Baby Alive bebek üzüldüğünde gerçekten gerçek gözyaşı döküyor. Bununla kalmayıp kendini biraz hasta hissettiğinden sürekli olarak ağlıyor.


Bu Baby Alive bebeğin en güzel yanı ise çocuğunuza sevgiyi öğretmek! Çocuğunuzun Baby Alive sevdiğinin de bebek sakinleşmeye başlıyor. Sonrasında ise oyuncak setinden çıkan steteskop, termometre, bandaj, mendil, meyve suyu kutusu ve saç fırçası ile keyifle oynamak kalıyor.


Sizler için derlediğimiz çeşitlerin yanı sıra çocukların severek oynayacağı diğer modeller ise; baby alive harika bebeğim, baby alive emekleyen bebeğim, baby alive deniz kızı, baby alive moda zamanı, baby alive tatlı seven bebeğim, baby alive tuvalet eğitimi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.