google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
7 Adet Ürün Bulundu.

Çocukların yeni gözdesi: Oyuncak Balık Tutma Setleri

3 yaş ve üzeri çocukların keyifle oynayabileceği balık tutma oyuncakları ile vaktin nasıl geçtiğini fark etmeyecekler. Oyuncak balık tutma setleri sayesinde çocuk oyun gruplarında heyecanlı oyunlar tasarlamanızda mümkün!

Oyuncak balık tutma setlerinin ebevenylere sağlağını en büyük avantajları hem çocuğunuzun el becerilernin gelişmesi hem de ilgi alanlarını keşfetmenize yardımcı olmasıdır.

Oyuncak Balık Tutma Setleri ile Neler Yapabilirsiniz?

Balık şeklindeki oyuncak sayesinde çocuklar hem deniz dünyasını keşfedecek hem de deniz altı dünyasını yakından tanıyacaktır. Oyuncak balık setlerinin birden fazla çeşidi vardır. Bunlar;

  • Mıknatıslı oyuncak balık tutma setleri
  • Ahşap oyuncak balık setleri
  • Olta balık tutma setleri
  • Tekne ile balık tutma setleri

Her bir oyuncak çeşidi evinizde bulunan oyuncaklar ile kombine edip yeni oyunlar ve hikayeler yaratabilirsiniz. Sizler için her bir oyuncak balık tutma seti ile oyun önerilerimiz ise şu şekildedir;

Mıknatıslı Oyuncak Balık Tutma Setleri ile Oynayabileceğiz Oyunlar

Mıktanıslı oyunların diğer oyuncak setlerine kıyasla en büyük avantajı mıktanıs çekim kuvveti ile oyunun keyifli hale gelmesidir.

Mıktanıslı oyuncaklar ile yaratabileceğiz oyunladan ilki balıkları çevreye dağıtarak çocuğunuzun mıktanıslı olma yardımı ile bulmasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer alternatif ise mıktanıs olan diğer oyuncakla ile balıkları birleştirerek oyun kurgulayabilirsiniz. Bu sayede diğer oyuncaklarınızı değerlendirebilirsiniz.

Ahşap Oyuncak Balık Setleri ile Oynayabileceğiz Oyunlar

Ahşap oyuncaklar diğer oyuncaklara kıyasla daha uzun süreli olduğu için çocuğunuz 3 yaşından itibaren bütün oyunlarına dahil edebilir.

Düz renk tercih edeceğiniz ahşap oyuncak balıkları çocuğunuz ile renklendirebilirsiniz. Bu sayede hem el becerileri hem de hayal gücü gelişecekir.

Aynı zamanda ahşap balık oyuncaklar diğerlerine kıyasla daha büyük olacağı için korsan balık hikayesi geliştirip çocuğunuz ile keyifli vakit geçirebilirisiniz.

Olta Balık Tutma Setleri ile Oynayabileceğiz Oyunlar

Olta balık tutma setlerinin birden fazla çeşidir vardır; kurmalı balık avı, pilli balık tutma örnekleri gibi. Kurmalı olta setleri ile çocuk oyun gruplarında heyecanlı oyunlar yaratabilirsiniz. Oyuncak kendiliğinden süresini kurduğu bu çocuklarda heyecan yaratacak ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacaktır.

Bunun haricinde oltalı oyunları derin bir kovanın içerisine balık ve diğer küçük oyuncakları koyarak değerlendirebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuza oyun oynayarak deniz kirliliği öğretebilirsiniz.

Tekne ve Balık Tutma Setleri ile Oynayabileceğiz Oyunlar

Tekene balık setlerini yaz tatilinide çocuğunuz ile keyifli vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz. Deniz yolculuklarınızda ya da havuz kenarlarında kuracağınız tekne oyuncakları ile eğlenceli oyunlar yaratabilirsiniz.

Kumdan yapacağınız bir havuz ya da derin su dolu bir kovanın içinde teknenizden balık tutma oyunu oynayabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun ilgi alanlarını keşfedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.