google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
17 Adet Ürün Bulundu.

Bebek Suluk Modelleri

Özel olarak tasarlanmış bebek suluk veya bebek bardağı bebeğinizin su ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir. Bunlar sayesinde bebeğiniz belli bir olgunluğa ulaşana kadar rahatlıkla su içebilir. Bebekler için tercih edilen suluk modelleri yaşa bağlı olarak birçok farklı şekilde tasarlanmakta ve zamanın ihtiyaçlarına göre modellenmektedir. Bebekler, gelişimlerinin farklı aşamalarında farklı suluk şekillerine ve özelliklerine ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç hali, bebek bardağı çeşitlerine göre farklılıklar göstererek çeşitli şekillerde oluşturulmasını sağlar. Bunlardan ilki, bebek alıştırma bardağı olarak adlandırılan ağızlık konfigürasyonuna bağlı olarak iki farklı şekilde kullanılmaktadır. Bebekler için suluk tercihinde bebeğinizin kaç yaşında olduğu ve kaç yaşında olduğu ile ilgilidir. Bu noktada emzikli modeller küçük bebekler için sıklıkla tercih edilir. Bu modeller 125ml ile 250ml arasında değişmektedir. Daha büyük bebekler için ikinci modelde 1 yaşındaki bebek pipetli suluk modelleri tercih edilir. Bebeğiniz yaşına uygun severek kullanabileceğini bardak ve matara alternatiflerini Bebek Marketim’de bulabilir, güvenle sipariş verebilirsiniz.

Su Alıştırma Bardağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek suluk modeli seçerken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Birincisi, bebeğinizin kaç yaşında olduğudur. Pek çok model belirli ay ya da yaş aralıklarına göre satıldıklarını belirten ibareler kullansalar bile bebeklerin gelişim süreçleri birbirinden farklı olabileceğinden sadece buna bakılarak alınmamalıdır. Yine de bu göstergeler genel olarak ihtiyacımız olan modeli bulma konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. Sıklıkla tercih edilen modeller arasında; Chicco alıştırma bardağı ve Bebedor suluk. Çocuklar için tasarlanmış pipetli suluk modelleri ile su ihtiyacınızı her ortamda temiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Farklı ihtiyaç ve tarzlara göre tasarlanmış modeller bulunmaktadır. Özellikle gıdalarda kullanılan malzemelerde BPA gibi insan sağlığına zararlı maddeler kullanılmamalıdır. BPA bileşikleri yiyecek ve içecek ambalajlarında bulunabilir. BPA, plastik malzemelerde bulunan bir kimyasaldır. BPA, tıbbi malzeme üretiminde de kullanılmakta ve insan sağlığına birçok zararı bulunmaktadır. Sizde bebeğinizin ihtiyacı olan, sağlık açısından güvenilir biberon, emzik ve matara alternatiflerini Bebekmarketim.com’da kolaylıkla inceleyip sipariş verebilirsiniz.  

Bebeklere Özel Bebek Termosu

Bazı bebek termosu modelleri sıcak veya soğuk içecekleri tutmak için kullanılabilir. Suluk ve matara çeşitleri tamamen sağlıklı olup, güvenilirliğini kanıtlamak için uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanmıştır ve çelik olarak da üretilebilir. Kolay kavranabilen kulplu, pratik ağızlıklı, mikrodalgaya dayanıklı bebek suluk modeli, annelerin en sevdiği suluklardan biridir. Ayrıca, bu içiciler bulaşık makinesinde yıkanabilir. Farklı renk ve desenlerdeki bu çeşmeler, bebeğinizin kendi kendine içme alışkanlığı geliştirmesi için de önemlidir. Bebeğin ağız gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlaması için optimum düzeyde üretilen suluklar, genellikle iki veya üç parça olarak üretildiğinden kırılması da zordur. Diş çıkaran bebeklerin ısırmasını önlemek için, zararlı kimyasallar içermeyen malzemelerden suluk tipi pipetler yapılır ve daha büyük çocuklar için tasarlanmış bir şişe ağzı vardır. Su sebili fiyatları; lisanslı çizgi film karakter tasarımları ile kullanıcılara boyut, kalite ve model olup olmamasına göre farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Şişe fiyatları, tasarımına ve hacim boyutuna, ayrıca sıcak tutma ve soğutma özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında kullanıcılara sunulmaktadır. Su içmeye yeni başlayan bebekler, dış etkenlere karşı hassas ve savunmasızdır. Bu durumdan dolayı doğru karar vermek oldukça önemlidir. Satın alacağınız ürünler, bebeği riske atmadan eğitici ve kolay anlaşılır olmalıdır. Tüm bu faktörleri belirledikten sonra bu ürünlerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sizde bebeğinizin bütün ihtiyaçları, aradığınız tüm ürünleri emzirme pedinden oyuncağa, biberondan emziğe Bebek Marketim’de bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.