Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
22 Adet Ürün Bulundu.

En İyi Bebek Arabası : Baston Bebek Arabası - BebekMarketim

Bebeğinizi kucağınıza aldınız mı? Ya da henüz gelişini mi bekliyorsunuz? O halde hazırlıklı olun, çünkü bebeğiniz için gerekli olan çok fazla malzeme var. Zıbınlar, battaniyeler, deterjan, şampuan, krem, biberon, emzik, bebek odası, bebek arabaları ve pusetler vs… bebeğinizin ihtiyaçları için gerekli olan ne kadar ürün varsa bunları tek tek açıklamaya kalksak sayfalarca dolusu yazılar yazmamız gerekecek. Yazımızın başlığından da anlaşılacağı üzere bu kategoride sadece bebek arabaları ve pusetleri ele alacağız.

Piyasada hali hazırda çeşit çeşit her markaya ait bebek arabası ve puset bulunmaktadır. bunların bir kısmı biraz daha pahalı olup kalite bakımından bilinirliği dünya çapında bir üne sahip iken, bir kısmı ise daha uygun fiyat aralığında satışı yapılmaktadır.  Belirttiğimiz üzere, çok çeşitli bebek arabaları ve pusetler mevcut olup, bunların başlıcaları;

 1. Çift Yönlü Bebek Arabaları;

  Bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilen bu arabaların taşıma kapasitesi 0 – 15kg arasında olup, çift yönlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Beş adet emniyet kemeri bulunan çift yönlü bebek arasının oldukça geniş bir puseti bulunmaktadır. 360 derece dönebilir, üç pozisyonlu sırt dayanağı bulunmaktadır.

 2. Travel Sistem(Araba + Ana kucağı);

  Çift yönlü bebek arabalarından farklı olarak ana kucağının bulunmasıdır. Ana kucağı sadece puset olarak değil aynı zamanda oto koltuğu olarak da kullanılabiliyor. Evde kullanıldığı takdirde ise sabit veya sallanabilir pozisyonuna göre ayarlanabilmektedir.

 3. Tek Yönlü Bebek Arabaları;

  Bu arabalar da tıpkı çift yönlü bebek arabaları gibidir. Aradaki tek farkı ise tek yönlü bir kullanıma sahip olmasıdır.

 4. İkiz Bebek Arabaları;

  İkiz bebek sahibi olan aileler için tasarlanan bu bebek arabaları kelimenin tam manasıyla biçilmiş kaftan gibidir. 13,5 kg kapasiteli, çift emniyet kemerli, 36 aya kadar kullanılabilen ve sırt kısmı 4 farklı yatış pozisyonuna kadar ayarlanan arabalardır.

 5. Lüks Bebek Arabaları;

  Biraz pahalı bir ürün olmakla beraber, hiçbir şekilde renk atma gibi bir sorunu olmayan, 360 derece dönen ana kucağı, yüz yüze ayarlanabilen pozisyonu, araba koltuğu olarak da kullanılabilen puset ve tam güvenlikli emniyet kemerleri bulunan lüks bebek arabaları oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 6. Araba Aksesuarları;

  Bebek arabalarını yılın her ayında ve her yerde kullanılabilmesi için ayrıca yağmurluk, sineklik ve askılı port taşıma aksesuarlarını da almak gerekir. Yaz aylarında sivrisineklerden, kış aylarında da yağmur ve kardan korumak için sineklik ve yağmurluk büyük önem arz etmektedir. Ayrıca anneler alışveriş yaparken veya evde yemek yaparken bebeklerini kucağında taşıyabilmeleri için de port bebe taşıyıcıları hayat kurtarıcı niteliktedir.

 7. Hafif Arabalar, Baston Pusetler;

  Ebeveynler bir süre sonra çocuklarını gezdirmek, eğlendirmek, güneş ışınlarından faydalanması veya benzer başka durumlar için sık sık dışarı çıkarmak isterler. Böyle durumlarda hem daha az yorulmak için hafif arabalar veya baston pusetleri kullanmayı tercih ederler. Mağazamızda da ebeveynlerin ve minik efendilerin kullanımı için hafif bebek arabaları ve baston pusetler satışa sunulmuştur.

 Tüm bu bebek arabası ve pusetleri bebekmarketim.com adresinde uygun fiyat aralığında ve ödeme kolaylığı dahilinde temin edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.