Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
75 Adet Ürün Bulundu.

BEBEK BAKIMI VE BANYO

Bebek bakmak ne kadar eğlenceli ise bir o kadar da zordur. Buna hazır mısınız? Özellikle de bebek banyosu için mutlaka annenizden veya kayınvalidenizden yardım almak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca bebek bakım ve banyo ürünleri o kadar gereklidir ki her birinden tek tek almak işinizi oldukça kolaylaştıracağı muhakkak. Özellikle 0-9 ay arasındaki bebeklerin banyosunu yapmak çok zor olduğundan banyo malzemeleri arasında küvet ve küvet filesi almak ayrıca bir kolaylık sağlayacaktır. Bu ürünlerden başka nelere ihtiyaç vardır gelin tek tek inceleyelim…

Bebek Bakım ve Banyo Ürünleri Nelerdir? Neden Önemlidir?

Küçücük bir bebek bu kadar masraflı olur mu? diye içinizden geçirebilirsiniz:) Elbette ki her güzel şeyde olduğu gibi bebek sahibi olmanın da biraz zorluğu ve masrafı olacak. Gülü seven dikenine katlanır öyle değil mi?

Sırasıyla bebek bakımı ve banyo ürünleri !

Alt açma mineri; Bebeğinizin altını temizlerken altına sereceğiniz yumuşacık, yaklaşık 1 metre boyundaki minderlerdir.

Bakım çantaları; Bebeğinizi dışarı çıkardığınız zaman içerisine bebeğinizin ihtiyaçlarını (biberon, emzik, bez, ıslak mendil, battaniye, oyuncak, güneş kremi vs.) koyabileceğiniz bebek çantalarıdır.

Banyo ürünleri; Küvet, Küvet filesi, şampuan, sünger, banyo kovası, maşrapa gibi ürünlere bebeğin banyosunu yaparken kullanacağınız malzemeler bütünüdür.

Burun pompaları, Tırnak Makasları, Sıcak Su Torbaları; Bebeğinizin burnu o kadar çok tıkanacak ki şaşıracaksınız. Özellikle banyo sonrasında vücut olduğundan daha fazla yumuşayacağından burun pompası ile bebeğinizin burnunu açarak içindeki sümüğü temizleyip rahatlatarak daha sağlıklı bir uyku uyumasını sağlayacaksınız. Ayrıca banyo öncesinde bebeğinizin tırnaklarını da yine tırnak makası ile kesmeyi unutmayınız. Zira bebekler sık sık yüzlerini tırmalayarak kendilerine zarar verebiliyorlar. Birde banyo sonrasında bebeğinizi uyutmadan önce yatağına sıcak su torbası koydunuz mu mis gibi bir uyku çekeceğinden şüpheniz olmasın.

Kulak Çubukları ve Yağlar; Bebeklerin banyo sonrası kulağının içine fazla su kaçma ihtimalini ortadan kaldırmak ve orta kulak iltihabı olmaması adına içini temizlemek için güvenlikli kulak çubukları yardımı ile kulağını güzelce temizlemeniz gerekmektedir. Ayrıca bebeklerin vücudu yetişkinlere oranla daha fazla neme ihtiyaç duyduğundan yine banyo sonrası veya herhangi bir gün içinde bebeğinizin tüm vücudunu bebek yağları ile yağlayıp masaj yapmanız onu çok mutlu edebilir aranızda güçlü bir bağ oluşmasını ve daha uzun soluklu bir uyku uyumasını sağlayacaktır.

Yukarıda saydığımız ürünlerden başka bebek bakımı ve banyo ürünleri; Fırça Tarak, Havlu, Islak Havlu ve Mendiller, Kolonya, Krem, Losyon, Kulak Çubukları, Pişik Kremleri ve Pudra, Tuvalet Eğitimi Malzemeleri, Yağlar, Şampuan ve Sabunlar şeklinde sıralayabiliriz.

BebekMarketim.com sayfasındaki diğer ürünlere de göz atmayı unutmayın lütfen…

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.