google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bebekler için Sıvı Deterjan 

Anne babalar bebeklerinin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için beslenme, barınma, sevgi gibi temel ihtiyaçlarını karşılamaları gerektiğini bilirler. Bu nedenle çocukları için doğal oldukları, odalarının ve yataklarının sağlıklı ve güvenli olduğu ve en önemlisi çocuklarını yürekten sevdikleri yiyecekleri seçerler. Bebek deterjanı seçerken dikkatli olmazsanız hem kendinizin hem de bebeğinizin sağlığını riske atmış olursunuz. Pahalı deterjanın iyi deterjan anlamına gelmediğini ve daha fazla deterjanın deterjan anlamına gelmediğini bilmeliyiz. Deterjanlar, özellikle bebek çamaşır deterjanı cilt ile temas halinde cildin yağlı tabakalarının dengesini bozabilir ve cildi kurutabilir. Zamanla, bu birçok cilt rahatsızlığına, özellikle de dermatite yol açabilir. Deterjanların ve yıkanmamış bulaşıkların sadece temas değil, solunması veya yutulması başta kalp, akciğerler ve mide olmak üzere ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Deterjanlar, bebeklerin hassas vücutlarına daha fazla zarar vererek yetişkinlerde bile ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle bebek çamaşır deterjanına ekstra duyarlı olmalı ve bebek temizliği için deterjan seçerken dikkatli olmalısınız. Sizde bebeğinizin sağlığına özen gösterecek tarak, şampuan, tabak- çatal ürünlerini Bebek Marketim’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

En İyi Bebek Çamaşır Yumuşatıcı Hangisidir?

Bebek sıvı deterjan ürünlerini, ham yağdan yapılmış sentetik maddeler içermemelidir. Bağımsız ve güvenilir bir test kuruluşu tarafından klinik olarak test edilmelidir. Hassas ciltlere uygun enzimsiz formülde üretilmelidir. Bebek çamaşır deterjanı GDO'lar (genetiği değiştirilmiş organizmalar), fosfatlar, parabenler, SLS (sodyum lauril sülfat), zararlı kimyasallar, ağır metaller ve toksik maddeler içermemelidir. Bu maddeler çok tehlikeli oldukları için solunum, temas ve ağız yoluyla çocuğunuzun vücuduna girerek hastalığa neden olabilirler. Ürünün hipoalerjenik yapısı da memnuniyetle karşılanan bir özelliktir. Hipoalerjenik ürünler cilt tahrişini ve tahrişi önler. Bebek yumuşatıcısı hem sıvı hem de toz formda gelir. Sıvı bebek deterjanları, toz deterjanlardan daha popülerdir. En önemli nedeni; sıvı deterjanların durulanmasının daha kolay olması, bulaşık ve giysilerde kalıntı bırakmamasıdır. Konsantre formül seçeneği ile sıvı bebek temizleyicilerinden daha etkili temizlik elde edebilirsiniz. Anneler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler ise; Unibaby çamaşır deterjanı, Friendly bebek deterjanıdır. Yıkandıktan sonra sertleşen giysiler, tüm gün boyunca dönen, emekleyen ve giysilerinin içinde koşan bebeklerin yumuşak, hassas cildini tahriş ederek hareket kabiliyetini kısıtlayabilir. Bu nedenle bebeğin kıyafetleri kendi teni kadar hassas, yumuşak ve esnek olmalıdır. Bebek yumuşatıcı sayesinde yıkamada sertleşebilir ve küf gibi görünen çamaşırları durdurabilirsiniz. Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü ile cilt dostu bir bebek yumuşatıcısını güvenle kullanabilirsiniz. Zararlı kimyasallar içermeyen bebek yumuşatıcı çeşitleri sıvı formda üretilir, hipoalerjeniktir ve dilerseniz konsantre bir seçenek sunar.

Yenidoğan Bebeklerde Hangi Deterjan Kullanılmalıdır?

Yeni doğmuş bir bebeğin cildi özellikle tahrişe ve tahrişe karşı hassastır. Banyo temizliği sırasında veya sonrasında bebeğinize temiz giysiler giydirmeniz gerekecektir. Sıvı bebek deterjanı, bebeğinizin kıyafetlerini temiz tutan ve zararlı kimyasallardan arındırılmış bir üründür. Dermatolojik testler, bebek temizleyicisinin cilt ile uyumluluğunu onaylar. Ürün seçimi vejetaryen çeşitleri içerir. Vegan ürünler hayvansal kaynaklı hiçbir içerik içermediği için ebeveynler gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Genellikle bebek deterjanları boya veya koku içermez. Özellikle diş çıkarma döneminde ağzına sık sık kıyafet veya cisim sokmak isteyen bebekler için uygun bir temizleyici kullanmak çok gereklidir. Bu sayede bebeğinizin sağlığı ve güvenliği korunur. Bebek deterjanı fiyatları farklı bütçe aralıklarında gelir. Fiyat aralığının değişmesinin nedenlerinden biri, ürünün markası ve içeriğidir. Sizde ihtiyacınız olan bebek deterjanları, alt açma minderi ve bakım çantalarını Bebek Marketim’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.