google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

BEBEK DIŞ GİYİM !

Bebeğinizi nihayet kucağınıza aldınız. Onun için önceden pek çok hazırlık yapılmıştır mutlaka. Bebek odası, beşik, yatak, bebek arabası, emzik, biberon, zıbınlar, pijamalar vs… Peki ya bebek dış giyim?… “şimdilik ne gerek var” diye düşünebilirsiniz, ancak öyle bir zamanda ihtiyaç oluyor ki keşke bebek dış giyim de alsaydık diyeceksiniz. Bunu bir örnekle açıklayalım;

Örneğin; bebeğinizi eve getirdiniz, her şey gayet yolunda giderken birden bire bebeğinizin rahatsızlandığını fark ettiniz ve doktora götürmeniz gerekiyor. Peki bu durumda bebeğinizi sadece zıbın ve pijamayla mı çıkaracaksınız? Elbette ki hayır. Bebeğinizi sıkı sıkı giydirmek bir yana birde bebek montu, tulumu veya çıt çıtlı battaniyelere sararak dışarı çıkarmak zorundasınızdır. Aksi halde iyice hastalanıp iyileşmesi normalden daha uzun sürebilecektir.

Bebek dış giyim dedik ancak, burada bebeklerden kastımız sadece yeni doğanlar değil, 2 – 3 yaş aralığındaki çocuklar da bebek kategorisinde sayıldığından onlar içinde dış giyim ürünlerinden almanız gerekecektir. Bu kategorideki çocuklar için de yine yaş ve içinde bulunduğu aya(0 – 6, 6 – 12, 12 – 24, 24 – 36)  göre dış giyim seçimi yaparak bebek montu, bebek hırkası veya fermuarlı – çıtçıtlı elyaf tulumlardan almanız gerekecektir.

Bebek Dış Giyimde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar !

Biz yetişkinler, kendimiz için alışveriş yaparken bile bir ürünü dakikalarca inceler dururuz. Özellikle kıyafet seçiminde bu durum çok daha fazla kendini hissettirir. Üstüme olacak mı? yakıştı mı? yaz mevsiminde terletir mi? kış soğuklarından korur mu? vs… Hal böyle iken bebek ve çocuklar için yapılan alışverişler biraz daha dikkat gerektirmektedir. Zira, bebekler ve çocuklar çok daha hassas olduklarından, kıyafet seçimlerinde dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar bulunmaktadır.Kesinlikle polyester ürünlerden kaçınılmalıdır. Fazlasıyla terletme ve koku yayma özelliğine sahiptir.

Kıyafetlerin en küçük parçasına kadar yüzde yüz pamuklu olmalıdır.

Vücudu fazlasıyla saran giysiler yerine, biraz bol ve kış soğuklarından korunabilmek adına içi yünlü olan ürünler tercih edilmelidir.

İster mont, İster kaban, yağmurluk veya diğer dış giyimler olsun bebeğin yaş grubuna göre alınmalıdır. Yani bebeğin taşıyabileceği şekilde bir ağırlığı olmalıdır. Aksi halde, dış giyim bir süre sonra çocuk için tam bir ızdırap haline gelecektir.

Bebek Dış Giyimde Aradığınız Her şey BebekMarketim.com’da !

BebekMarketim.com sitesinde bebeğiniz veya çocuklarınız için ihtiyaç duyulan tüm dış giyim “mont, kaban, hırka, yelek, yağmurluk, tulum vs..” ürünler bulunmakta olup, bu ürünlerin pek çok markaya ait olanları ve en uygundan – en pahalıya doğru sıralanmış seçenekler dahilinde satışı yapılmaktadır. Rengarenk, uygun fiyat aralığındaki bebek dış giyim ihtiyaçlarınızı bu adresten temin etmenizi tavsiye ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.