google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Oyuncak Beyblade

Erkek çocuklarının her yaşta oynamaktan keyif aldığı oyuncak beyblade oluyor. Belli zamanlarda turnuvaları yapılan beyblade oyuncaklar her zaman revaçta kalmayı başarıyor. Bu oyuncağı tercih eden çocuklar için beyblade oyuncak videoları da oldukça ilgi çekici. Son zamanlarda popüler olan beyblade çeşidi ise beyblade burts oyuncaktır. Çocuğunuzun oynamaktan keyif aldığını beyblade daha yakından tanıyalım.

Beyblade oyuncaklarını önemli hale getiren 5 ana parça vardır. Başlık, saldırı çemberi, ağırlık diski, dönüş mekanızması ve oyuncağın omurgası. Her bir parça beyblade oyunu için oldukça önemlidir. Saldırı çemberi beyblade zeminidir, fazla hasar aldığını için çabuk yıpranabilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer parça ise ağırlık diskidir. Metal olanların tercih edilmesi oyuncağın ömrünüzü uzatacaktır.

Beyblade oyuncak fiyatları ebevenyleri biraz endişelendirse bile tercih edilecek oyuncağın metal olması Beyblade oyuncağın ömrünü uzatacaktır.

Beyblade Oyuncak Çeşitleri

Beyblade oyuncakların popüler olması oyuncak çeşitlerini arttırmaktadadır. Çocukların en sevdiği beyblade çeşitleri ise;

  • Tekli beyblade
  • Çiftli beyblade
  • Tabancalı beyblade

Çeşit haricinide beyblade oyuncakların karakterleri de oluşmaya başlamıştır. Son moda olanlar ise beyblade burst oyuncak luinor, beyblade burst oyuncak valtryek, beyblade kozmik pegasus ve beyblade metal fury karakterleridir.

Oyuncak Beyblade’in Sağladığı Faydalar

Beyblade oyuncaklar ilk başta şiddet içerikli görünse bile çocuklar için sağladığı faydalar vardır. Bunları daha yakından incelemek gerekirse;

Beyblade oyuncakları sayesinde çocuklarınız takım davranışlarını erken yaşta öğrenir. Kalabalık gruplar ile oynayabilecekleri beybalde oyuncakları çocuklara ekip ruhunu öğretmenin keyifli yollarından biridir.

Saldırı, savunma oyunu olduğu için stratejik düşünme ve strateji geliştirme kaslarını da okula başlamadan oyun aracılığı ile öğrenmesine yardımcı olur.

Denge üzerine kurulu bir oyun olduğu için matematik ve fizik bilgilerini oyun sayesinde farkına varmadan hem öğrenebilir hem de geliştirebilir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.