google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
2 Adet Ürün Bulundu.

Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Alez

Çift kişilik yatak alezi, yatağı korumaya yardımcı olan tekstil ürünlerinden biridir ve olmazsa olmaz tekstil ürünlerinden biridir. Çift kişilik yatak koruyucu türü; kalınlık, kullanım amacı ve tasarımına göre değişir. Tek ve çift kişilik yatakların yanı sıra, mevcut yatakların korunmasına yardımcı olan çocuk yatakları ve bebek karyolaları için geliştirilmiş modeller de bulunmaktadır. Bu ürünler yüksek kaliteleri sayesinde uzun yıllar ilk günkü özelliklerini korumaya ve beklentileri karşılamaya yardımcı olur. Sunulan yataklar, yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş olup, uyku alanının konforunu önemli ölçüde artıran hafif ve ince bir dokuya sahiptir. Koruyucu bir tabaka oluşturarak, kirlenme ve aşınma olasılığı büyük ölçüde azaltılır. İlk önce alezi yatağın üzerine yerleştirip ardından çarşafı yatağın üzerine koyarak doğru bir şekilde alabilirsiniz. Çift kişilik su geçirmez alez esas olarak yatağınızın kirlenmesini engeller. Bu sayede yatağın ömrünü uzatır ve her zaman temiz kalmasını sağlar. İki katmandan oluşur. Üst katman pamuklu dokusu size rahat bir uyku deneyimi sunar. Alt tabaka sıvı itici polyester malzemeden yapılmıştır. Tek kişilik, çift kişilik ve beşik yataklar dahil olmak üzere farklı standart yatak boyutları arasından seçim yapabilirsiniz. Kaymaz yapısı ile konumunu korur ve uyku sırasında sizi rahatsız etmez. Siz de evinizin ve kendi ihtiyacınız olan nevresim takımı, kişisel bakım ürünleri ve aradığınız birçok ürünü Bebek Marketim’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yatak Alezleri Nasıl Temizlenir?

Yatak alezi modeli genellikle yatak ile çarşaf arasına oturan bir ev tekstili malzemesidir ancak elbette zaman içinde seyrek de olsa düzenli temizlik gerektirecektir. Alezleri temizlemek için diğer tüm giysiler gibi çamaşır makinesinde veya elde yıkayabilirsiniz. Uygun bir yıkama altında yapılar genellikle bozulmaz veya küçülmez ve yapılarını korurlar. En etkili temizleme yöntemi şüphesiz çamaşır makinesinde deterjanla yıkamak. Nevresim ve çarşaf gibi uyku malzemelerinin daha iyi temizlenmesi ve hijyenik koşullar yaratılması için yıkama genellikle yüksek sıcaklıklarda yapılır. Bu nedenle iç çamaşırlarınızı yüksek ısıda yıkayarak mikrop ve mikropları öldürebilirsiniz. Her alezin farklı özellikleri olabileceği sebebiyle genel bir yıkama derecesi olmasa da ortalama olarak 90 derecelik sıcaklıklarda ve çamaşır makinesinde alezlerinizi yıkayabilirsiniz. Bu derece hem gerekli hijyeni sağlamanızı hem de tam olarak temizleme yapmanızı sağlayacaktır.

Çift Kişilik Alez Ölçüsü Ne Kadardır?

Çift kişilik yatak ölçüleri modele göre değişiklik gösterebilmekle birlikte bazı ölçülerde standart olarak üretilebilmektedir. Çift kişilik yataklar için üretilen çift kişilik modellerde çarşaf bazen 150x200, yatak alezi 160x200 çift kişilik şilte olarak üretilebilmektedir. Klasik çift kişilik yatak ölçüsüne ek olarak, daha büyük yataklar için 200cm x 200cm modeli de mevcuttur. Bu ürünlerin boyutları da kullanım amaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyacınız olan kişisel bakımdan nevresim takımına, pijamadan emzirme pedine aradığınız her şeyi Bebek Marketim’de güvenle bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.