google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
12 Adet Ürün Bulundu.

Oyuncak Doktor Seti

Çocukların kendilerini ve ilgi alanlarını tanımaları için tercih ettiklerini oyuncaklar büyük önem taşır. Özellikle ileride meslek seçimlerinde daha oyuncakların etkisi oldukça büyüktür.

Doktor setlerini çocuğunuz tercih edeceği gibi doktor ya da aşı korkusunu yenmek içinde oyuncak doktor seti tercih edebilirsiniz.

Doktor oyuncak seti birden fazla çeşide sahiptir. Çocukların en çok tercih ettikleri ise;

  • Oyuncak valizli doktor seti
  • Işıklı sesli oyuncak doktor seti
  • Işıklı doktor seti oyuncak
  • Doktor ameliyat oyuncak seti

Tercih edeceğiniz ahşap oyuncak doktor setleri ise uzun ömürlü oyuncaklardan olacaktır.  Doktor seti oyuncakları ile oynayıp doktor olan çocuğunuz için özel  bir günde verebileceğiniz daha anlamlı bir hediye olmayacaktır. Doktora gitmekte ve aşı yaptırmada sorun yaşayan çocuklarınız içinde tercih edebilirsiniz. Bu oyuncak doktor setleri sayesinde çocuğunu alıştırabilir ve korkusunu yenmesinde yardımcı olabilirsiniz. Bu eğitici oyuncaklar aynı zamanda çocuğunuzun kavrama becerilerinin gelişmesine de yardımcı olur. 3 yaş ve üzeri çocuklar için çok çeşitli oyuncaklar bulunmaktadır. Bunlardan biri doktor oyun setidir. İlk yardım çantaları, gerçek hayattaki ilk yardım çantalarından oyuncak haline getirilmiş ve ayırt edici görünümleri için tercih edilmiştir. İlk yardım çantası yardımıyla çocuğunuz gerçek bir deneyim yaşayacak. Ayrıca mesleğe olan ilgisinden dolayı geleceğin tıp mesleği ile de ilgilenmektedir. Bazı doktor oyuncakları bebekle birlikte gönderilir. Doktor bebek oyuncakları, çocuğunuzun bebeğinin sağlığını kontrol etmesini sağlar. Çocuğunuz bebeği kollarında tutar, muayene eder ve kalp atışını dinler. Bu bebek oyuncağının yanakları kızaracak ve bebek ağlayacaktır. Ağlayan bir bebeğin ateşini ölçebilir, ağzına emzik koyabilir ve mutlu kahkahalarını duyabilirsiniz. Doktor oyuncaklarında sıklıkla pilsan doktor seti tercih edilir. Pilsan oyuncakları çeşitli alternatifleriyle sağlığa uygun şekilde geliştirilmiştir.

Çocuklar İçin Doktor Seti

Doktorculuk seti parça sayısı, marka, renk ve uygun yaş grubuna göre sınıflandırılır. Hem erkek hem de kızların çok sevdiği doktor oyuncakları, eğlenceli kısmı sayesinde eğitici oyunlar da oynanabiliyor. Çocuklar, düzenli oyuncaklar ve doktor oyuncakları ile zaman geçirerek yaratıcılıklarını korurlar. Araştırmalara göre; oyuncaklarla oynayan çocukların gelecekte daha yaratıcı oldukları görülebilmektedir. Bu nedenle çocuklar sosyalleşmeye ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmak için oyuncaklarla oynarlar. Bebek oyuncakları, oyuncak bebeklerin yanı sıra; steteskop, yara bandı, kaşık, emzik, iğne, sargı bezi ve farklı aksesuarlarla birlikte geliyor. Bebeklerin yanı sıra genç veya genç karakterlerden oluşan modeller de vardır. Oyuncağın parçaları, ağırlıklı olarak 9, 10, 11, 16 olmak üzere farklı sayılara sahiptir. Daha gerçekçi ve yaratıcı oyun için birçok parçaya sahip çantalı doktor seti tercih edilebilir alternatiflerdendir. Çocuklar, doktor oyuncağındaki malzemelerin kullanım alanlarını öğrenerek hayal güçlerini zorlarlar. Çocuk doktor seti oyuncak türü, çocuğun ilgi alanlarına uygun olmalıdır. Çocuğun dikkatini çeken renk ve tasarımlara dikkat edilmelidir. Oyuncaklar çok büyük veya ağır olmamalıdır. Çünkü büyük ve ağır bir oyuncağın çocuğa zarar verme ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Bu doğrultuda çocuğun boyu ve kilosu dikkate alınmalıdır. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmış oyuncaklar seçilmelidir. Kısa sürede kırılan veya kırılan malzemeler bütçenize ve çocuklarınıza zarar verebilir. Bazı oyuncaklar çocuğunuzu korkutabilir. Bu doğrultuda çocuğunuzu korkutmayacak ve sevimli bulacağı ürünleri tercih etmelisiniz. Çocuğunuz yalnız oynuyorsa, kardeşi ve arkadaşı yoksa bebekle birlikte gelen doktor oyuncağını satın alabilirsiniz. Bebek Marketim’de ışıklı sesli doktor seti ve diğer oyuncak modellerinden ev ihtiyaçlarına kişisel bakıma aradığınız her ihtiyacınızı alternatifleriyle inceleyip en uygun fiyata güvenle sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.