google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
34 Adet Ürün Bulundu.

Biberon ve Emzik Çeşitleri

Bir bebeğin doğumuyla birlikte birçok ihtiyaç ortaya çıkar. Bu ihtiyaçlardan ilki bebeğinizin güven duygusunu sağlayan ve hayata daha huzurlu bir şekilde yerleşmesini sağlayan emzik, ardından tüketeceği besinleri sağlıklı ve sağlıklı bir şekilde almasını sağlayan biberondur. dengeli yol. Bu ihtiyaçların karşılanmasında yüksek derecede hassasiyet göstermelidir. Doktor tarafından önerilen bir emzik kullanmak, doğal emme içgüdüsünü tatmin ederek bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olabilir. Yeni doğan biberon koleksiyonunda birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Bunlar verilen yiyeceğin şekline, sıcaklığına veya bebeğin yaşına göre değişebileceği gibi kullanılan malzemelere göre de farklı ürünler bulabilirsiniz. Birçok ürün markası arasından bebeğiniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz çeşidi Bebek Marketim’de kolaylıkla bulabilirsiniz. Biberon seçiminde önemli olan faktörlerden biri kolay emilebilmedir. Kolay emilebilme özelliği sayesinde bebeğinizi beslemede sorun yaşamayacaksınız ve temizlemesi kolay olan bu ürünlerle bebeğinizi defalarca kullanabilirsiniz.

Emzik Çeşitleri Nelerdir?

Biberonlar ve emzikler, bir bebeğin hayatındaki çok önemli iki araçtır. Biberon sayesinde bebeğin su içme veya diğer sıvıları alma becerisi kazanması mümkündür. Emzik aynı zamanda bebeğinizin doğal emme refleksini kontrol altında tutan bir araçtır. Biberon ve emzikler bebeğin damak yapısına göre üretilir ve hızla büyüyen bebeğin daha kolay uyum sağlaması için gereklidir. Bebekler emme refleksi ile doğarlar. Bir bebeğin dünyayı görmek için gözlerini açtığında yaptığı ilk şey emmek olur. Anne sütü alan bebekler kendilerini tok ve güvende hissederler. Bu yüzden her zaman emmek ister. Yeni doğan bebek emziği seçmek oldukça önemlidir. Bebeğinizin emme içgüdüsüne yanıt vermenin en iyi yolu emzirmeden sonra emzik kullanmaktır. Bebekler için emzik kategorisinde pek çok farklı marka, farklı model ve farklı şekillerde ürünler yer alırken, bebek yaş grupları için tasarlanmış pratik ürünler de bulunuyor. Üretiminde kullanılan malzemelere ve gelişimini etkileyen birçok faktöre bağlı olarak bebeğinizin kullanabileceği modeller arasından doğru modeli seçebilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen emzik modelleri ise; silikon emzik ve kauçuk emzik alternatifleridir. Emzik silikon ve kauçuk olmak üzere iki farklı hammaddeden üretilmiştir. Kauçuk emzikler, esnek hale gelen doğal bir malzemedir. Ancak suyu emerek kolayca bozulmaya eğilimlidirler. Silikon emzikler silikondan yapılmıştır. Bu bozulmayan emzikler, sert darbelere karşı çok dayanıklı olmadıkları için henüz diş çıkarmayan bebekler için daha iyi olabilir. Aksi takdirde herhangi bir bozulma belirtisi göstermeden ortalama 3 aya kadar dayanabilirler. Isıya dayanıklı oldukları için kaynatılıp sterilize edilebilirler. Tatsız ve tatsızdırlar. Ayrıca bebeklerin hassas vücudunda alerjiye neden olmazlar. Geniş yaş aralıkları için emzik çeşitleri mevcuttur. Alacağınız emziğin kalkanında delikler olduğuna dikkat edilmelidir. Bu, bebeğinizin tükürüğünün kalkanın altında birikmesini ve cildini tahriş etmesini önlemek içindir. Aksi takdirde bebeğinizin burun delikleri de kapanabilir. Kokusuz ve tatsız olmaları bebekler için daha kullanışlı olmaları açısından önemlidir. Yeni doğan emzik, 6-18 ay emzik ve 18-24 ay emzik ihtiyaçlarınız aradığınız özelliklere göre kolaylıkla bebekmarketim.com’da bulabilirsiniz.

Doğru emzik ve biberon nasıl seçilir?

Emzik ve biberon seçiminde birçok kategori ve faktör arasından doğru olanı bulmanız bebeğinizin daha fazla sıvı tüketmesine ve her iki işlemi de huzurlu bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır. Her iki seçenek için de birçok seçenek olduğundan dikkatli ve doğru bir araştırma yapılması gerekmektedir. Örneğin seçim yaparken tek bir kriter yoktur. Bebeğin ağız genişliğine, biberonun hacmine ve malzemesine bakmak uygundur. Hacme bakıldığında, küçük ve büyük şişeleri ayırt etmek mümkündür. Şişe hacmi ortalama; 30 cc, 60 cc, 125 cc, 205 cc ve 330 cc olarak mevcuttur. Bu farklılıklar, bebeğin her hafta tükettiği gıda miktarındaki artışa dayanmaktadır. 30 cc'lik şişe tipi, küçük şişe olarak adlandırılana aittir.

Silikon biberonlar da bebeklerin kolayca tutması için ilk tercihlerden biridir. Bunun ötesinde, gaz üretmeyen bir şişe seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir şey. Bebeklerde koliği önlemede önemli bir faktördür. Bu sorunun oluşmasını engelleyebilecek antikolik şişe türleri de vardır. Bunlardan en doğru olanı bebeğin ağız yapısına ve yaşına göre seçilmelidir. Emzik modeli seçimi biberon seçimi gibi birçok faktörü de içermektedir. Özellikle malzemesi, ağız ölçüsü, emzikli ve emziksiz emzikleri olmak üzere çok çeşitli seçenekleri mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.