google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

EMZİRME SÜTYENİ

Emzirme sütyenleri ile bebeğinizi emzirmekten ayrı bir keyif alacaksınız. Yazımızı sonuna kadar okuyup ürünlerimizi incelemeden ayrılmayın lütfen…

İnsanoğlunu dünyaya getirmek ve ona kendi sütünden verip karnını doyurmak hiç şüphesiz Yüce Allah’ın kadınlara bahşettiği mucizevi bir olaydır. Ve öylesine bir duygudur ki, adeta mutluluğun zirvesindeymiş gibi hissettirir. Ancak bu duyguyu sadece anneler bilir J Doğum sonrası bebeği kucağına verilen bir anne; mutluluk, endişe, korku, sahiplenme, kıskançlık gibi duyguları aynı anda yaşar ve aklında tek bir şey vardır. “bebeğim çok uzun yoldan geldi acıkmıştır karnını doyurmalıyım”…

Bebek bekleyen anne adayları veya bebeğini kucağına alan anneler, emzirme esnasında bir parça yorgun düşecek ve bu durumuna çareler aramak için çevresinden ve sihirli ağlardan yani internetten yardım isteyecektir. Bu yorgunluğun çoğu da emzirme esnasında gerek yoğun süt akışı, gerekse de terleme nedeniyle kıyafetlerin gün içinde birkaç kere değişimi ve birde bebeğin rahatça emzirilmesi için sütyen kullanmama veya devamlı sıyırmak zorunda kalma gibi… aşırı süt akışı için “göğüs pedleri” yazımızda göğüs petlerinden kullanmanın bir nebze olsun anneleri rahatlatacağından bahsetmiştik. Bebeğin daha rahat bir şekilde emzirilmesi için ise emzirme sütyeni kullanımının işinizi kolaylaştıracağını söyleyebiliriz.

Neden Emzirme Sütyeni Kullanmalıyım?

Bebeğinizi daha konforlu ve sağlıklı bir şekilde emzirmek için emzirme sütyeni kullanılması doğru bir seçim olacaktır. Bazı anneler hiç sütyen kullanmamayı tercih etse de bu durum ilerde göğüs sarkmasına neden olacağından hiçbir şekilde önerilmemektedir. Oysa emzirme sütyeni hem daha estetik bir görüntüye sahip olmanızı, hem de emzirme olayını oldukça kolaylaştıran bir sütyen türüdür.

Emzirme Sütyeni Özellikleri !

  1. Çift askılıdır sarkma yazmaz.
  2. Toparlayıcı özelliğine sahiptir. Estetik bir görünüm sağlar.
  3. Göğüs penceresi açılır kapanır şekilde tasarlandığından emzirme esnasında kıyafetlerinizi çıkarmak zorunda kalmazsınız.
  4. Genellikle %95 pamuk, %5 lycra kumaş kullanılarak üretilir.
  5. Anne sağlığına çok önem verildiğinden kesinlikle kanserojen ve azo madde içermez,
  6. Göğüs penceresinde dikiş bulunmadığından kaşıntı, kızarıklık gibi rahatsız edici bir etkisi bulunmaz.
  7. Bebeğinizi çok rahatlıkla emzirmeniz için büyük kolaylık sağlar.

BebekMarketim.com adresinde birbirinden şık ve rahat istediğiniz her modelde (kruvaze, klasik, atlet vb. gibi) emzirme sütyeni temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.