google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
33 Adet Ürün Bulundu.

Oyuncak Et Bebek

Oyuncak et bebekler her zaman kız çocuklarının ilgisi çekmiştir. Diğer oyuncaklara kıyasla daha ağır olduğunu için 3 yaş ve üzeri kız çocukları için tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Gerçek et bebek dokusu ve yapısı gereği çocuklarının en yakın arkadaşı olacaktır. Büyük et bebek oyuncakları ise boyları gereği kız çocuklarının dikkatini çeker. Et bebek oyuncakları ile çocuğunuzun ilgisini çekecek keyifli oyunlar yaratabilirsiniz. Gerçek boyutlara yakın olanları çocuğunuza öğretme istediğiniz konuları örneğin yüzünü tanıması, eşyalarını toplaması gibi alışkanlıkları keyifli şekilde öğretebilirsiniz. 

Kızların çok sevdiği, parlak renkli kıyafetleri ve sevimli bir yüzü olan et bebek oyuncak, aynı zamanda çocuk odasının da baş kahramanıdır. Sıcacık bebek süslerini bulundukları yere taşımak ailedeki herkesi mutlu eder. Birbirinden farklı teknik özelliklere sahip çeşitli et bebekleri de ilgi gördü. Konuşan bebekler, yürüteçler, gözetleyiciler, bronzlaşmış modeller, yemeklerde kahkahalar ve buluşacak bir sürü bebek ve çocuk. Çizgi film karakterlerine ait bebekler de en popüler seçeneklerden biridir. Barbie et bebekleri, yıllardır dünyanın her yerindeki kızların idolü olmuştur. Kızınızın yaşına ve ilgi alanlarına en uygun cinsi seçebilirsiniz. Oldukça ilgi çekici tasarımlarla üretilmiş etli bebek modelleri arasında gerçek bebeğe çok yakın modeller de bulunuyor. Bunun da ötesinde tasarımda gerçeklikten uzak ama çocuklara hitap eden pek çok ürün var. Sıklıkla tercih edilen modeller arasında konuşan et bebek, kel et bebek ve siyah et bebek bulunur. Et bebekleri hem çocuklar hem de yetişkinler için çok popüler bir koleksiyon seçeneğidir. Daha büyük ebatlarda ürünler sunan markalar, gerçekçi görünümleri ve el işçiliği seçenekleriyle koleksiyonerlerin dikkatini çekmeyi başarıyor ve her kullanıcının zevkine hitap ediyor. Sizde bebekmarketim.com’da çocuğunuzun severek oynayacağı her çeşit oyuncağı kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Et Bebekler Fiyatı Ne Kadar?

Etkileşimli yani konuşan gerçek et bebek oyuncak bebekler, yaşına uygun seçenekleriyle çocuğunuzun en iyi arkadaşı olabilir. 2 yaşından büyük çocuklar için satın alabileceğiniz bu bebekler daha küçük çocuklar için tasarlanmış olup basit cümleler kurabilmektedir. Daha ileri yaşlarda üretilen bebek modelleri için giderek daha karmaşık cümleler öneriliyor. Bazı ürünler çocuğunuzun sorularına cevap verecek, bazıları ise yabancı dil konuşacak. Kızlar için şarkıcılar, hikâye anlatıcıları ve daha fazlası arasından seçim yapın. Çocuklar çocukken arkadaşlarından çok oyuncak bebekleriyle oynamak isterler çünkü onları istedikleri gibi yönetebilirler. Çocuklar, rol model olarak bebekleri evlat edinebilirler. Örneğin, doktor olmak kız bebeğinizin mesleğe ilgi duymasını sağlayabilir. Binlerce seçenek sunan etli bebek modelleri kız çocuklarının hayatında önemli bir yere sahiptir. Birçok bebek ergen kız olarak kabul edilir. Oğlanlar arasında bazıları bebeklerle oynuyor. Çünkü bazı uzmanlar oyuncaklarda cinsiyetçiliğe karşı çıkıyor. Markanın ürün gamında erkek etli bebek çeşitleri de yer alıyor. Küçük et bebek fiyatları ürünün markasına, eski ve yeni tasarımlarına, tasarım özelliklerine, ruhsatlarına, ölçülerine, kullanılan malzemelere ve daha birçok kritere göre değişiklik göstermektedir. Oyuncak ikamesi olarak satılmasının yanı sıra koleksiyonerlerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmış farklı seçeneklerle de üretilmekte olup, her kullanıcının evine yerleştirebileceği bir kalitedir. Eşsiz görünümü ve içeriği ile evde benzersiz bir kullanım rahatlığı sağlayacak olan bu ürünler arasından da seçim yapabilirsiniz. Oyuncak bebeğin fonksiyonel özellikleri de fiyat açısından oldukça başarılı. Büyük etli bebek çeşitleri ile küçük etli bebek çeşitlerinin fiyatları farklıdır.  Bebek Marketim’de bebeğinizin, çocuğunuzun, sizin ve evinizin tüm ihtiyaçlarını bebek arabasından parfüme, nevresim takımından pijamaya aradığınız her şeyi alternatifleri inceleyebilir, güvenle sipariş verebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.