Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
872 Adet Ürün Bulundu.

EV TEKSTİLİ

Bir evin olmazsa olmazı ve en temel tamamlayıcı unsurudur ev tekstil ürünleri. Banyoda dahil olmak üzere evin her alanında ev tekstil ürünleri hakimdir. Yeni ev kuranlar veya eşyalarını baştan aşağı yenilemek isteyenler iyi bilir, ev tekstil ürünleri seçimi, mobilya ve evin diğer eşyalarının seçiminden çok daha zordur. Ufak tefek eşyalar gibi görünse de en çok zaman alan ve tercih konusunda kişiyi oldukça zorlayan eşyalardır.

Ev tekstil ürünlerinin bir listesini yapacak olursak;

Perdeler,

Halılar,

Nevresim takımları, Pikeler,

Yatak – Yorgan ve Kılıfları,

Uyku seti ve Battaniyeler,

Çarşaflar, Alezler,

Bornoz ve havlu takımları,

Mutfak Tekstil Ürünleri,

Yukarıda sıraladığımız bu ürünlerin seçimlerinde evin genel konseptine uyum sağlaması açısından model ve renk konusuna dikkat edilmesi gerekiyor. Birde çocuk ürünleri var tabii. Çocuklar için tasarlanan ev tekstil ürünlerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususu muhakkak pamuklu, terletmeyen ve antialerjik olduğundan emin olunmalıdır.

Ev tekstli ürünleri arasında kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında yıkama sonrasında renklerin solması veya kısa sürede yıpranmalarıdır. Oysa sırf ucuz olduğu için bu ürünlerden alıp, akabinde de yıpranan, rengi solanların yerine yenilerini almak için her sene ev tekstil ürünlerini değiştirmek pek de akıllıcı bir tercih olmadığı kesin. Bunun yerine kaliteli, piyasada kullanıcılarından tam not almayı başarmış lisanslı ve markalı ürünlerin tercih edilmesi bu tarz sıkıntılarla karşılaşmadan ev tekstil ürünlerinin daha uzun vadede kullanımını kolaylaştırır.

En Kaliteli, Marka ve Lisanslı Ev Tekstil Ürünleri BebekMarketim’de!

BebekMarketim pek çok markanın piyasaya sürdüğü ev tekstil ürünlerini bünyesinde barındırarak, bu ürünleri zaman zaman kampanyalar dahilinde uygun fiyat aralığında kullanıcıların hizmetine sunmuş bulunmaktadır. İster yatak odanız için, ister salon veya evin diğer bölümlerinde kullanmak üzere halı, perde, masa örtüleri, çocuk odası tekstil ürünleri, havlu, lisanslı ürünler ve diğer tekstil ürünlerinin tamamının sizler için tek tek özenle seçen BebekMarketim’i tercih ettiğiniz için asla pişmanlık duymayacağınızın temennisini veriyoruz. Ayrıca, sayfamızda bulunan tüm ev tekstil ürünleri cildinize dost, antialerjik ve yıkama sonrasında solma, yıpranma gibi olumsuz bir durum oluşturmayacaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.