google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
2 Adet Ürün Bulundu.

GÜNEŞ ÜRÜNLERİ VE SİVRİSİNEK KOVUCULAR

Yaz aylarının baş belaları sivrisinekler ve güneşin zararlı ışınlarından korunmanın pek çok yolu vardır. Örneğin; Güneş Gözlükleri, Güneş Ürünleri, Sivrisinek Kovucular gibi ürünler kullanmak veya yaz boyunca kendimizi eve hapsetmek J bu imkansız dediğinizi duyar gibiyiz.

Güneş Ürünlerinin Önemi!

Güneş ışınları her ne kadar D vitaminin tamamını içinde barındırıp insan sağlığı için çok büyük önem teşkil etse de, UV denilen Ultraviyole ışınlarının da verdiği zarar bir o kadar büyük ve etkilidir. Dolayısıyla güneş ışınlarının yoğun temas ettiği saatlerde ve ortamlarda bir takım önlemler alınması gerekmektedir. Özellikle çocuklu aileler yaz aylarında tatile çıkmadan önce tatil hazırlıklarına mutlaka güneş ürünleri ve sivrisinek kovucularını da dahil ederler.

Güneş Işınlarından Zarar Görmemek İçin Alınacak Önlemler !

  1. Denize veya havuza girmeden önce yüksek faktörlü güneş kremlerini kullanmak,
  2. Koyu renk kıyafetler yerine güneş ışınlarını daha az geçiren açık tonlardaki pamuklu kıyafetleri giyinmek,
  3. Güneş ışınlarının en çok zarar verdiği baş bölgesini korumak için bir şapka takıp, orijinal güneş gözlüğü kullanmak,
  4. Yolculuk esnasında araba güneşliği kullanmak gibi…

Sivrisinek Kovucular Faydalı mıdır?

Sivrisinek deyip geçmeyin. Zira “sinek küçük ama mide bulandırır” diye de bir atasözümüz var öyle değil mi? Esasen şunu söyleyeme çalışıyoruz, sivrisinek her ne kadar çok küçük bir canlı olsa da insan kanını emme sırasında iğnesini vücudun içine saklar ve bu durum özellikle de çocuklarda çok can yakıcı ve hatta bir takım sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir. Hatta çok sık olmasa “Sivrisinek sokması nedeniyle vücudu alerjik reaksiyon gösterdi ve bir süre sonra hayatını kaybetti” şeklindeki haberleri de duymuşsunuzdur. Dolayısıyla sinek kovucular bu anlamda hayat kurtarıcıdır. Ayrıca, çok rahatsız edici canlılar olduğundan kimse bulundukları ortamı sivrisineklerle paylaşmak istemez herhalde.

bebekmarketim.com farklı türlerde olup, yatak odalarındaki prize takılarak gece boyu sivrisineklerle mücadele eden elektronik cihazlardan tutun da, içerisinde sivrisineklerin ortama girmesini engelleyen içi sıvı dolu sprey kutuları tarzında pek çok sivrisinek kovucular mevcut olup, tüm bu ürünleri bir arada bulabileceğiniz yeni ve en kaliteli adresiniz de BebebMarketim.com sayfasıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.