google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Merhabalar, öncelikle bebekmarketim.com sayfamızı ziyaret ettiğiniz için sizlere minnettarız…

Yeryüzünün en kutsal ve değerli varlıkları olan annelerimiz, dünyaya yeni gözlerini açan veya açmaya hazırlanan bebekler ile belirli yaş aralığındaki çocukların ihtiyaç duyduğu giyim, oyuncak, markalı ev tekstil, kozmetik, araç – gereç ve benzeri diğer tüm anne-bebek ürünleri tek sayfada görmek ve kolayca temin etmek istediğinizi biliyoruz. İşte bizde BebekMarketim olarak 2015 yılında faaliyete başlayan Ef Yapı İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.ne bağlı olup, 2019 yılında piyasaya adım atan sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda alış veriş hizmeti sunmak isteyen bir online satış firmasıyız.

MİSYONUMUZ!

BebekMarketim.com, her şeyden önce müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteden ödün vermeyen prensipleri, her biri alanında uzman personel kadrosu ve bünyesinde barındırdığı organik ve markalı ürünleri ile mutlu müşteri portföyüne sahip olmak, bunu da sadece bir online satış olarak değil, mağaza satış olarak da hizmete açmayı amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ!

Gerek online, gerekse de fiziki pazarlarda kıran kırana bir rekabet ortamının söz konusu olduğu hepimizin malumu… Dolayısıyla bu uçsuz bucaksız rekabet ortamında her zaman kendini güncelleyen ve işini daha da ileriye taşıyarak sadece bulunduğumuz ülkede değil, aynı zamanda dünya çapında hizmet veren, bilinirlik ve güvenilirlik oranı en yüksek, markalaşan bir e-ticaret sitesi olmayı hedeflemekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.