Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

KALİTELİ VE UCUZ BEBEK ODASI HALILARI!

Sadece bebek ve çocuk odalarında değil, her evin en önemli tamamlayıcılarından birisi elbette ki halılardır. Bebek odası halılarını diğer halılardan ayıran özellik ise, işlevselliğinin yanı sıra dekoratif, daha yumuşak, daha renkli ve çoğunun lisanslı bebeklere özel baskılarla tasarlanmış olmasıdır. Bebek halıları, bebek odalarının dekorasyonunu tamamlamada belirleyici olup, kaliteli ve bebek sağlığına uygun olarak üretilmektedirler.

Cıvıl Cıvıl Bebek Odası Halı Modelleri!

Bebek odası halılarının piyasada bin bir çeşit modelleri bulunmaktadır. Anne ve babalar bebek odası hazırlığı aşamasında öncelikle bebek yatağı, karyola ve dolabını seçtikten sonra, odanın duvarlarını eşya konseptine göre boyar, perdeler seçildikten sonra perde ve yatak örtüsü ile uyumlu olacak şekilde bir halı tercihi yaparlar. Kız çocukları için daha çok pembe veya beyaz renk tercih edildiğinden halı ve perdelerde yine pembe ve beyaz karışımı desenleri veya kız çocuklarına hitap eden barbie, prenses tarzında çizgi karakter baskılarının bulunduğu lisanslı halılar tercih edilmektedir. Erkek bebekler için ise yine beyaz veya mavi tonlarında bir renk seçimi yapılmakta olup, perde, halı ve yatak örtüleri de bu tonlarda veya yine bu tonlarla uyumlu renkler, desenler veya lisanslı baskılardan oluşan ürünler tercih ediliyor…

Bebek Odası Halı Özellikleri!

  1. Çocuk ve bebek sağlığına uygun şekilde üretilmekte olup, doğal pamuk iplikten dokunmaktadırlar.
  2. Üzerindeki baskılarda dahil olmak üzere üretiminde hiç bir şekilde kimyasal, kanserojen veya azo madde kullanılmaz.
  3. Oldukça yumuşak bir yapıya sahip olup, düşme, kayma gibi durumlarda koruyucu özelliğe sahiptir.
  4. Halının kaymaması için halı altındaki suni deri sayesinde zemine yapışma özelliği bulunur.
  5. Kaliteli bebek halıları üretiminde kullanılan ham maddesi itibariyle toz tutma özelliğine sahiptirler. Dolayısıyla bu halılar antialerjiktirler.
  6. Çok kolayca temizlenmekte olup, nemli bir bez yardımı ile silinip üzerindeki herhangi bir leke kolayca çıkarılabilmektedir.
  7. Kaliteli bebek halılarının üzeri mikrofiber özelikte olduğundan leke ve koku yapmaz, ayrıca keçeleşmez.

Bebek ve çocuk odası tasarımlarında tamamlayıcı halılar arıyor ve istediğiniz renk ve modelde bir halı bulamıyorsanız mutlaka BebekMarketim.Com sitesine bir göz atmalısınız. Aradığınız halının bu sayfada olma olasılığı oldukça yüksek…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.