google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
63 Adet Ürün Bulundu.

Oyuncak İş Araçları

Oyuncak inşaat araçları erkek çocukların her zaman sıkılmadan oynadığı oyuncaklardan! Her zaman her yerde yanınızda götürüp keyifli oyunlar yaratabilirsiniz. İnşaat araçları oyuncak setleri küçük parçalar içermediği için 3 yaş ve üzeri erkek çocukları için oldukça ideal seçimlerdendir.


Çocuklar inşaat araçları oyuncaklarını tanırken hem bu araçlarının ne işe yaradığını öğrenecek hem de oyuncakların isimlerini, renklerini sorarak oyunu daha öğretici bir hale getirebileceksiniz. Erkek çocuklarının severek tercih ettiği oyuncak inşaat araçları ise;

  • Taşıyıcı
  • Ambulans
  • Temizlik araçları
  • Oyuncak dozer kepçe
  • Oyuncak vinç
  • Oyuncak Traktör

Oyuncak İş Makineleri Seti

Renkli ve eğlenceli tasarımları ile çocukların ilgisini çeken oyuncak iş makinesi modelleri, farklı yaş gruplarına yönelik pek çok seçenek sunuyor. Elde edilen ürünler evde, bahçelerde, parklarda ve sahillerde kullanılabilir ve küçük çocuklarda boyut ve şekil algısının gelişmesine yardımcı olur. Bu modeller de kendi odanızı ve çocuğunuzun odasını ihtiyaçlarınıza göre dekore etmenize yardımcı olacak oyuncak toplayan kişiler için tasarlanmıştır. Farklı temalarla yapılan ürünler tek parça ve set halinde mevcuttur. Çocuklarınızı eğlendirecek birçok inşaat oyuncak seti; beyaz, kırmızı, mavi ve sarı gibi farklı renklerde tasarlanmıştır. Farklı mekanik yapılara sahip oyuncak iş makineleri, çocuklarınızın parkta ve plajda oynayarak güzel vakit geçirmesine yardımcı olur. Çocuklara zarar vermeyecek yapılarda ahşap, plastik ve çeşitli metallerden yapılmış ürünler kullanılabilir. Çocukların rahatlıkla çalıştırabileceği ağaç işleme makinaları; ceviz, meşe ve benzeri ağaçlar ile tasarlanmıştır. Bu ürünler boyanabilir alternatifleri ile deneyiminize katkıda bulunur ve çizilmeye karşı dayanıklı konstrüksiyon ile üretilir. Kepçe traktör oyuncak ve oyuncak traktör ve römork gibi birçok oyuncak makinesi genellikle sert plastik tasarımlar kullanır. Taş, kum ve benzeri malzemeleri taşıma imkânı sunan bu ürünler kırılmaya karşı dayanıklı modelleri ile beklentilerinizi karşılamaktadır. Küçük çocukların oyun becerilerini geliştirmeye yardımcı olan bu oyuncaklar farklı yapılarda tasarlanıyor. Çok çeşitli ürünler var, bu nedenle çocuğunuzun zevkine göre seçim yapabilirsiniz. Bu araçlar arasında kamyonet, beton kamyonu ve çöp kamyonu gibi seçenekler sunuyor. Oyuncak çöp kamyonu modeli, çocukların temiz bir çevre hakkında bilgi edinirken keşfetme duygusunu ifade etmelerini sağlar. Geri çekilebilir kaplara ve damperlere sahip birçok oyuncak beton kamyonu da çocuğunuzun motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilir. Çeşitli boylarda mevcut olan bu oyuncaklar, küçükler için oyun zamanını eğlenceli hale getirmek için gerçekçi detaylara sahiptir. Sökülebilir ataşmanlı oyuncak kova modelleri, çocuğunuzun plajda veya parkta kum ve taşlarla dilediği gibi oynamasını sağlar. Bebek Marketim’de uzaktan kumandalı traktör, sesli itfaiye oyuncak, bisiklet, nevresim takımı, bebek arabası gibi birçok çeşitli ürünü bir arada inceleyip güvenle sipariş edebilirsiniz.

Oyuncak İş Makinelerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı mekanik yapılara ve tasarımlara sahip oyuncak iş makineleri seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Bu ürünleri satın alırken çocuğunuzun yaşını göz önünde bulundurmalısınız. Köşeleri keskin ve pahlı olmayan bir model seçerek bazı olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Kırılma, çatlama gibi deformasyona dayanıklı bir ürün seçerek uzun süreli bir deneyim kazanabilirsiniz. Sarı, mavi ve siyah olmak üzere çeşitli renk seçenekleri sunan bir oyuncak makinesi seçerken çocuğunuzun diğer oyuncaklarının renklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Oyuncak inşaat ekipmanları benzinli ve akülü ürünler arasında seçim yaparken, bunların yapısal olarak güvenli olacak şekilde tasarlandığından emin olmalısınız. Tasarımlarına ve boyutlarına göre birçok alternatifi bulunan oyuncak iş makineleri fiyatları, ihtiyacınız olan modeli bulmanıza yardımcı olabilir. Oyuncak radyolar, oyuncak arabalar gibi çocuğunuzun oynayabileceği ürünlerin fiyatları da makineye göre değişmektedir. Bu makineler, çocuklarınızın eğlenceli oyunlar oynarken arkadaşlarıyla sosyalleşmesine yardımcı olarak bütçenize uygun ve uygun fiyatlı oyuncakları bulmayı kolaylaştırıyor. Aydınlatma ve ses ürünleri fiyatları modele göre değişiklik göstermektedir. Sizde Bebek Marketim’de küçük robot oyuncak gibi çeşitli oyuncak bebekleri, evinizin ihtiyaçlarını, nevresim ve pike takımlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.