google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

KOZMETİK

Kozmetik denince akla ilk gelen, hanımların güzelliğine güzellik katmak maksadıyla kullandıkları makyaj ve bakım ürünleri gelebilir, ancak kozmetik o kadar geniş bir alanı kapsar ki hiç bitmeyen bir sektör olmasının yanında farklı alanlarda kullanılan sayısız ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bizde BebekMarketim olarak internet sayfamızda, alanımız dahilindeki kozmetik ürünlerini online satışa sunmuş bulunmaktayız.

Anne Bakım Ürünleri;

Bilhassa gebelik döneminde vücutta oluşan çatlaklar veya doğum lekelerini tedavi edici cilt kremleri başta olmak üzere ayrıca güneş kremleri ve doğal vücut kremleri bulunmaktadır.  

Bebek Bakım ve Banyo;

Bebeklerin, özellikle de yenidoğan bebeklerin bakımı çok önemlidir. Doğduğu an itibariyle düzenli olarak gün aşırı banyosu yapılması gerekir ve banyo sonrasında da bebek bakım kremleri ve yağları ile vücut bakımı yapılır. Bunun amacı bebeklerin oldukça hassas olan cildinin pişik veya döküntü gibi durumlara karşı önlem almaktır. Bebek Bakım ürünleri bu kadarla da kalmıyor, bunun yanında bakım çantası ve alt açma minderleri de yine kozmetik kategorisinde satışa sunduğumuz ürünlerden yalnızca bir kaçı…

Aile Sağlığı ve Bakımı ürünleri,

Aile sağlığı ve bakım ürünleri tüm aile fertlerinizi ilgilendiriyor. Burada kişisel bakımdan -temizlik ürünlerine, ağız ve diş sağlığından - cinsel sağlık ürünlerine varana kadar her yaştan ve her cinsten aile fertlerinize uygun tüm bakım ürünleri en güvenilir markalar dahilinde BebekMarketim’de…

Güneş Ürünleri ve Sivrisinek Kovucular;

Yaz aylarının vazgeçilmezi ve en önemli ihtiyaçlarından olan güneş ürünleri ve sivrisinek kovucularından almayı unutmayınız. www.BebekMarketim.com adresinde bu ürünleri oldukça uygun fiyata temin edebilirsiniz.

BebekMarketim’de Kozmetik Markaları!

BebekMarketim, kozetik alanında da yine alanında uzmanlaşmış markalara ait ürünleri tedarik etmekte olup, piyasada neredeyse her kullanıcı tarafından bilinen ve benimsenen “Dalin, Chicco, Nuk, Oral-B, Dentiste, Weleda Baby, Penaten, Smiley Baby, Friendly Organic, Uni Baby ibi markalarla çalışmaktadır. Sizlerde daha uygun fiyat aralığında ve güvenilir markalara ait ürünleri tek sayfada bulabileceğiniz ve kolayca temin edebileceğiniz bir adres arıyorsanız. www.BebekMarketim.com sizlere hizmet etmekten büyük keyif duyar.

Sayfamızdaki diğer kategorilere de göz atmayı unutmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.