google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bebek Losyonu ve Kremi

Yeni doğan cildi çok hassastır. İnce yapısı, her şeye duyarlılığı, yetişkinlere göre daha az yağlı olması nedeniyle kısacası çok hassastır ve bu nedenle tahrişe ve mikroplara karşı hassastır. Bu nedenle ebeveynlerin bebeklerinin cilt sağlığı için bazı önlemler almaları gerekmektedir. Doğumdan sonra bebeğin cildinin havaya alışması 2-3 hafta sürebilir. Bu süre zarfında bebeğin cildi kuruyabilir, kabuklanabilir veya soyulabilir. Bu rahatsızlıkları önlemek için bebeğinizin cildini nemli tutmanız gerekir. Bebeğinizin kuru ve hassas cildini nemli tutmak tamamen size kalmış. Bebeğinizin cildinin sağlığı için herhangi bir hassasiyeti önlemek adına bebek vücut losyonu kullanabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildi için tasarlanan ürünler, bebeğinizin sağlığını korumanıza yardımcı olma fırsatı sunar. Bebek bakım kremleri bebeğinizin cildini tahriş etmeden temizlemenize, pişiği önlemenize ve dış etkenlerden korumanıza yardımcı olur. Böylece bebeğinizin rahatsız edici durumlar yaşamasını engellemiş olursunuz. Bebeğiniz gün içinde daha sakin olacaktır.

Bebek nemlendirici krem veya losyonu ile dairesel hareketlerle masaj yapabilirsiniz. Sadece bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda cildinin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına da yardımcı olabilirsiniz. Cildin nefes alabilmesi de cilt sağlığı için önemlidir. Kullanacağınız bebek kremi ile bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlayacak ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız. Yağlı atıkları temizleyerek cildini temizlemek, bebeğinizin cildinin sağlığını ve beslenmesini etkileyebilir. Bebeğinizin cildinin rahatlamasına yardımcı olacak bir krem ​​sürmenizde fayda var. Bebek kremleri markalarının bebekler için özel olarak geliştirdiği anti alerjik kremleri güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cildini şımartmak için kullanılabilecek kremler pürüzsüz bir doku ve görünüm sağlar. Bu sizi ve bebeğinizi mutlu edecektir. Cildinde onu rahatsız edecek bir durum olmadığında bebeğiniz mutlu olur ve gülümser.

Bebek Vücut Kremi Kullanılmalı Mı?

Yetişkin cildi ile bebek cildi arasında büyük bir fark vardır. Bebeğinizin cildinde bebekler için özel olarak geliştirilmiş ürünleri kullanmalısınız. Renklendirici, koruyucu ve paraben içermeyen ürünleri tercih etmelisiniz. Önemli olan doğal maddelerden oluşması ve bitkisel bir yapıya sahip olmasıdır. Dermatolojik olarak test edilmiş ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Vitamin ve mineral içeriği bebek cildinin beslenmesini etkileyen özelliklerden biridir. Bebek nemlendiricisi kullanarak cildinizi de yumuşatabilirsiniz. Hızlı emilen ürünler bebeğinize uyguladığınızda bebeğinizi rahatsız etmez. Bugün, önemli sayıda bebek alerjiden muzdariptir. Kullandığınız her ürünün hipoalerjenik olduğunu, bu da bebeğinizin sağlığı için önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Hipoalerjenik ürünler kullanmazsanız bebeğinizin hassas cildi kabarabilir veya kızarabilir. Sıklıkla tercih edilen ürünler ise; Sebamed bebek losyonu ve Chicco pişik kremi. Bebek losyonları genellikle doğal yağlar içerir. Badem yağı ve zeytinyağı gibi yağlar ile formüle edilen bebek kremleri, bebeğin hassas cildi için özel olarak formüle edilmiştir. Bebek losyonu daha sıvı bir kıvama sahipken, bebek kremi daha kremsi bir dokuya sahiptir.

Vücut kremini bebeğiniz doğduğu andan itibaren kullanabilirsiniz. Banyodan sonra bebeğinizin tüm vücuduna veya bez değişiminden sonra poposuna rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildine nazik hareketlerle uygulayabilirsiniz. Kendi elinize bir miktar krem ​​veya losyonu döktükten sonra bebeğinizin cildine sürmek, onu kullanmanın doğru yollarından biri olacaktır. Bebeğinize iyi bakmak onu iyi hissettirecektir. Cilde özen gösterdiğinizden, hoş bir koku bıraktığınızdan, cildi rahatlattığınızdan, bebeğinizi mutlu ettiğinizden ve iyi vakit geçirdiğinizden emin olun. Bebeğinizin cildine bakmak bir ebeveynin sorumluluğundadır. Bu nedenle bebek cilt bakımı için bebek krem ​​ve losyonlarını dikkatli seçmelisiniz. Bebek el kremi, emzik, telsiz, alt açma pedi gibi bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını Bebek Marketim’de güvenle sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.