google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
LEGO
LEGO Boost Yaratıcı Alet Çantası 17101
LEGO

LEGO Boost Yaratıcı Alet Çantası 17101

Ürün Kodu : LBS17101
Fiyat
:
3.599,99 TL

Renk Seçimi

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar ( 0 )
 • İade & Teslimat
 • Önerileriniz
 • Tavsiye Et
 • LEGO Boost Yaratıcı Alet Çantası 17101

  LEGO yapımların canlanıyor!

  LEGO BOOST Yaratıcı Alet Çantası gelişmiş donanım ve yazılım teknolojisiyle LEGO oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

  LEGO BOOST’un sahip olduğu hareket, renk, mesafe algılayıcıları ve motor sistemi ile LEGO modellerini inşa edebilir, basit ve görsel tabanlı kodlama komutlarıyla LEGO yapımlarına hayat verebilirsin!

  Özel konuşan robot arkadaşın Vernie’yi yap ve özelleştir, davranışlarını kodla ve dahili oyun paspası ile eğlenceli aktiviteleri tamamla. Vernie ile konuştuğunda, duygularını yansıtan yüz ifadeleriyle karşılık veriyor. Vernie, büyük paletleriyle çeşitli hızlarda her yöne hareket edebiliyor, nesneleri ve renkleri görebiliyor, uzaklığı algılayabiliyor, aksesuarları kavrayıp taşıyabiliyor, el hareketleri yapabiliyor ve omzuna monte atıcıdan dart fırlatabiliyor! Vernie ayrıca etkileri algılıyor ve tepki veriyor, eline aldığını biliyor.

  Vernie’yi M.T.R.4 (Çok Aletli Rover 4), Guitar4000, Kedi Frankie veya AutoBuilder olarak yeniden yapabilir, 5 model için de dijital LEGO yapım talimatları, harika aktiviteler ve hayal gücünü canlandıracak fikirler içeren ücretsiz uygulamayı indirerek hepsini tabletinden kumanda edebilirsin.

  Parça Sayısı: 847

  Teknik Bilgiler:

  Bluetooth Low Technology (BLE) 4.1 uyumlu tablet cihazlar, seçili IOS ve Android mobil cihazlar üzerinden kontrol edilebilen, programlanabilir yeni seri, Türkçe dil seçeneği ile sunuluyor.

  Uygulamanın çalışması için tablet ve mobil cihaz yazılımlarının son sürümlerinin yüklü olması gerekmektedir. cihaz uyumluluğunu kontrol etmek için lego.com/devicecheck adresi incelenebilir.

  LEGO BOOST modellerini hareketlendiren etkileşimli motor, yani hareket merkezi 6 adet AAA pil ile çalışmaktadır.


  Yaş Grubu : 7+ Yaş
  Barkodu: 5702015930000
  Item No : LBS17101
  Desi Değeri: 7

Etiketler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.