Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
82 Adet Ürün Bulundu.

LİSANSLI ÜRÜNLER !

Bebeğiniz için bir oda hazırlığı içerisindeyseniz lisanslı ürünlere göz atmışsınızdır mutlaka. Özel bir hayran kitlesinin olduğu muhakkak.  Özellikle çocuklar bu ürünlere bayılıyor.  Erkek çocuklar daha ziyade Örümcek Adam, Pj Maskeliler, Araba resimleri gibi baskılı ürünleri tercih ederken, kız çocukları ise prenses, Twity, Barbie, My Little Pony ve benzeri gibi çizgi film karakterlerinin basılı olduğu ürünleri tercih etmektedirler. Lisanslı ürünlerimizde Barbie, Dora, Mia and Me, Hot Wheels, Beşiktaş, Pj Masks, My Little Pony, Star Wars, Cars, Winnie The Pooh, Ben 10, Hello Kitty, Kung Fu Panda, Blaze, Fenerbahçe, Örümcek Adam, Strawberry Shortcake, Winx, Mickey Mouse, Leliko, Masha ve Koca Ayı, Emoji, Marvel Avengers, Galatasaray, Pisi, Strawberry Shortcake Baby, No Fear, Ayas, Super Hero Girls, Power Puff Girls, Rapunzel, Trabzonspor, Prensesler, Şirinler, Looney Tunes, Minions, Fisher Price, Heidi, Disney Frozen, Monster High, Sizinkiler, Tom ve Jerry, Harika Kanatlar, Disney Planes, Paw Patrol.

Lisanslı Ürünler genellikle bebek ve çocuk odalarında bulunan baskılı çarşaf, nevresim, yorgan ve yastık kılıfları, battaniye veya halılardan oluşmaktadır. Henüz bebek bekleyen ebeveynler bebeğinin cinsiyetine göre kendi seçimlerini yapsa da, belirli bir yaşa gelmiş ve kendi tercihlerini yapma hakkına sahip çocuklar bu lisanslı ürünler arasında kendi zevkine uygun olan marka ve modeli tercih ederek bir şekilde odalarına aldırmayı başarırlar. Aferin çocuklar…

İster lisanslı ister lisanssız olsun, bebek ve çocuk odalarına alacağınız ürünlere çok dikkat etmeli ekstra hassasiyet göstermelisiniz. Örneğin; kullandığınız tekstil ürünlerinin yüzde yüz pamuklu ve doğal ürünlerden imal edilmesi, yatağın çocuk omurgasına zarar vermeyecek ölçüde ortopedik olması, mobilyaların düşme ve çarpma gibi durumlarda zarar vermemesi adına köşelerin sivri uçlu değil, oval ve sağlam malzemelerden imal edildiğine dikkat edilmesi gerekir. Bilhassa yatak ve nevresimlerin, battaniyelerin yumuşak ve konforlu olması bebeğinizin daha rahat ve kaliteli bir uyku uyumasında önemli rol oynayacaktır.

Aradığınız Tüm Lisanslı Ürünler BebekMarketim.Com’da !

Kız ve Erkek bebekleriniz veya yetişkin sayılabilecek yaştaki çocuk ya da genç odaları için gerekli olan lisanslı yastık, yorgan kılıfları, çarşaf ve nevresimler, battaniyeler veya halılara ilişkin ihtiyaç duyulan tüm ürünler BebekMarketim.Com adresinde sudan ucuz fiyatlarla siz değerli ebeveynlerin hizmetine sunulmuş bulunmaktadır. BebekMarketim.com sektördeki yerini ve müşterilerinden tam destek almayı başarmış bir e-ticaret sitesi olarak sizlere uygun ödeme koşulları ve fiyat aralığında satış yapma garantisini verip, tüm ürünlerin kalitesine kefil olmaktadır. Sizlerde bu sıralar sıfırdan bir bebek odası kurulumu aşamasında iseniz veya çocuğunuzun odasını değiştirmeye karar verdiyseniz sayfamızdaki lisanslı ürünlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.