Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
5 Adet Ürün Bulundu.

MAMA SANDALYELERİ

Sofranıza bir kişilik daha yer açın lütfenJ minik efendilerin de artık sofraya dahil edilme zamanı geldi… İyi de bebekleri sofrada nereye oturtacağız? Elbette ki mama sandalyelerine…

Mama sandalyeleri, gerek bebekler için gerekse de ebeveynler için çok büyük kolaylık sağlıyor. Birkaç farklı noktadan emniyet kemeri bulunan ve mama sandalyelerinin tezgah üstünde genellikle bir takım oyuncaklar veya renkli resimler olduğundan, bebeğin ilgisini çekecektir. Bu sayede de bebeğe yemek yedirilmesi veya anne – babaya yemeklerini rahatça yemelerinde oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Sadece yemek zamanı değil üstelik, Ayrıca, anneler evde temizlik veya yemek yaparken de, henüz yürüteç ve hoppala kullanabilecek seviyeye erişmeyen bebeklerin mama sandalyelerine oturtturularak sakinleşmeleri ile böylece her işinizde göz önünde olmaları sağlanabilir.

Mama Sandalyesi Seçiminde En Doğru Karar !

Mama sandalyesi seçerken dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntılar bulunmaktadır. sıralayacak olursak;

  • Evinizde fazla yer kaplamaması için katlanabilir özelliği olması gerekir.
  • Oldukça sağlam, devrilmelere mahal vermemek adına geniş bacaklı olması gerekir.
  • Özellikle tepsi kısmının çıkarılıp takılabilir ve de bulaşık makinesinde yıkanabilir olması gerekmektedir. Bu sayede kolayca çıkarıp makinenizde yıkayarak zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.
  • Oturak kısmının yumuşak malzemelerden imal edilmiş olması ve yatış pozisyonuna ayarlanabilir olması çok önemlidir. Mama sandalyesi neden yatış pozisyonuna ayarlansın ki? diye sorabilirsiniz. Ancak anneler iyi bilir. Bebekler bazen yemek yerken de uyuyakalabiliyorlarJ
  • Mama sandalyesinin ayaklarının sabitlenebilir tekerlek sistemine sahip olması çok daha konforlu olacaktır. Çünkü tekerlekli bir mama sandalyesini evin içinde bulunduğunuz her yere taşıyabilmenize olanak sağlayacaktır.
  • Ekstra özellik isteyenler için de, sallanan ve müzik çalma özelliğinin bulunan mama sandalyelerini önerebiliriz.

BebekMarketim.com’da her markaya ait olan ve her türden mama sandalyesi bulunmakta olup, kaliteli ve güvenli mama sandalyelerini bilinen veya piyasaya henüz yeni sürülmüş mama sandalyelerini uygun fiyat aralığında ve farklı ödeme seçenekleri dahilinde temin edebilirsiniz.

www.bebekmarketim.com internet sayfamızda bebekleri ve ebeveynlerini ilgilendiren ne kadar ürün varsa hepsini bir arada inceleme imkanına sahipsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.