google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
4 Adet Ürün Bulundu.

Bebek Mama Sandalyeleri

Bebeğiniz katı gıdalara geçtiğinde siz ebeveyn için yeni bir süreç başlamıştır. Bebeğinizin her yeni öğrenme seansında yeni ihtiyaçları olduğu gibi, beslenme sırasında da yemekle ilişkisi oluşmaya başlar. Bebek mama sandalyesi, çocukların sofra kurma, yemek ve aksesuar gibi kavramları öğrenmesi için büyük bir yardımcıdır. Artık yemek masanızda bebeğinize yer açmanın tam zamanı ve ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Bebeğinizin sizin gibi bir koltuğa ya da koltuğa oturması pek olası olmadığından, size uygun bir mama sandalyesinde eşlik edebilmek önemlidir. Doğru mama sandalyesi modelleri seçerek bebeğinize kendi başına yemek yeme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Bebeğiniz düzenli beslenme alışkanlığını olabildiğince erken kazanabilir. Bebekler 6. aydan itibaren ebeveynlerini taklit etme eğilimindedir. Bu durumda doğru ürün sayesinde aynı masada oturan bebeğiniz sizi izleyecek ve ince motor becerilerini ve araç-gereç kullanımını geliştirecektir.  Sizde bebeğinizin ihtiyacı olan, sağlık açısından güvenilir biberon, emzik ve matara alternatiflerini Bebekmarketim.com’da kolaylıkla inceleyip sipariş verebilirsiniz. 

Mama Sandalyesi Çeşitleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mama sandalyelerinin birçok çeşidi vardır. Bunlar; ayaklı mama sandalyesi, katlanır mama sandalyesi ve tekerlekli mama sandalyesidir. Bebeğinizin normal şekilde yemesini sağlamak kolay değildir. Bu ürünü kullanırken bebeğinizin rahatlığı ve güvenliği en büyük önceliğiniz olmalıdır. Mama sandalyesini kullanım kılavuzuna göre monte etmelisiniz. Bebeğinizi koltuğa oturttuktan sonra emniyet kemerini mutlaka takınız ve yakalanmamaya özen gösteriniz. Sırt ilk birkaç ay eğimli, daha sonra daha dik olmalıdır. Yemek saatinde, beslendikten hemen sonra sandalyeyi uzaklaştırmalısınız, böylece bebeğiniz burasının onun yeri olduğunu anlayacaktır. Dikkatin dağılmaması için herhangi bir tehlikeyi önlemek için ürün TV, masa, tezgâh veya sobanın kenarından uzak tutulmalıdır. Sandalyeyi sizinle aynı masaya, aynı hizaya yerleştirmek bebeğinizin fiziksel, zihinsel ve zihinsel gelişimi için çok önemlidir. Ürün kurulum aşaması her marka için farklıdır. Ancak, genel kurulum talimatları benzerdir. Sandalyeyi kurmanın ilk adımı, ürünün ayaklarını yere sağlam bir şekilde yerleştirmektir. Tekerlekli bir ürün ise, kuruluma devam ederken sorun yaşamamak için tekerleklerin onarılması gerekecektir. Mandal devreye girdiğinde, mekanizma koltuğun ön tarafına bakmalıdır, bu da kurulumun neredeyse tamamlandığı anlamına gelir. Diğer tarafı taktıktan sonra vidalar sıkılmalı ve koltuk takılmalıdır. Sandalyeniz kullanıma hazır. Bebeğiniz artık mutlu bir şekilde beslenirken koltuğunda eğlenebilir. Teknolojinin gelişmesi, bebekler, sandalyeleri için güvenli alanların gelişmesini de sağlamıştır. Estetik açıdan hoş sandalye modeli, tasarımı seven ebeveynlerin ilk tercihidir. Evinizin tarzını bebeğinizin en sevdiği renk ve desenlerle buluşturan sandalye modelleri seçimlerin başında geliyor. Renkli tasarımı, beslemeyi keyifli hale getirir ve bebeğinizin enerjisine enerji katar. Ürünlerde beyaz, mavi, pembe, yeşil, sarı, kırmızı, gri gibi düz renklerde ve modele uygun desenlerde kırlentler bulunmaktadır. Ahşap sandalye tasarımları da ağaç ile birlikte farklı renk tonlarında bulunabilir.  Aileler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller ise; Chicco polly lüks mama sandalyesi, lüks mama sandalyesi, Comfymax Eco mama sandalyesi ve Chicco portatif mama sandalyesi.  Bebeğiniz için biberondan emziğe ihtiyacınız olan her ürünü Bebek Marketim’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mama Sandalyesi Fiyatları

Mama sandalyesi, yemek alanı olarak kullanılırken farklı amaçlar için de oldukça kullanışlıdır. Bebeğinizin yemek yedikten sonra sıkılıp ağlamaya başlayabileceğini göz önünde bulundurarak bu ürünü farklı aktiviteler için de kullanabilirsiniz. Oyuncak ve resim tepsili sandalyeler, eğitici figürler sayesinde bebeğinizin renk, hayvan, şekil, çiçek gibi farklı nesneleri öğrenirken yemek yerken eğlenmesini sağlar. Yaş aralığınıza göre seçeceğiniz sandalye aynı zamanda bebeğinizin üzerinde kendi aktivitelerini oluşturmasına da olanak sağlayacaktır. Mama sandalyesi, çocuk ekipmanları kategorisinin kullanışlı ürünlerinden biridir. İşlevselliğinin yanı sıra fiyata göre değerlendirmeniz gereken sandalyelerin bütçenizi yormamasına da özen göstermelisiniz. Ürünün taşıma kapasitesi, emniyet kemerleri, katlanabilir taşınabilirlik, ayarlanabilir yükseklik ve tepsi mesafesi, sırt ve ayaklık, renk ve markalama ve diğer detaylar ürünün fiyatında belirleyici rol oynar, rahat bir kullanım sağlar. Yerine dekoratif özellikler katan sandalye modelleri hem bebeğiniz hem de sizin için harikadır. Bebeğiniz veya torunlarınız için özel bir hediye olan sandalye, dayanıklı yapısı, güvenli donanımı ve pratik kullanımı ile son derece çekici ürünler arasında yerini almıştır. Zengin özelliklere sahip ve renkli sandalye modelleri Bebek Marketim’de inceleyebilir, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünü güvenle sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.