Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

MAYO, BİKİNİ !

Tatil planlarınızı yapmışsınızdır muhakkak. Peki mayo ve bikinilernizi de hazırladınız mı? Hazır yaz sıcakları kendini iyice hissettirmeye başlamışken yavaş yavaş hazırlansanız iyi edersiniz.

Şu sıralar tatile çıkmak isteyen seyahat severler arasında bilhassa kadınlar önceden bir takım hazırlıklar yaparak, gerekli olan tüm eşyalarını tek tek temin edip tatil çantalarına yerleştiriyorlardır. Daha kış aylarının ortalarından itibaren fazla kilosu olan hanımlar kendilerini diyet kampına sokarak ideal kiloya ulaşmaya çalışır ve sonrasında da vücut ölçülerine en uygun mayo ve bikinileri alırlar. Ancak hamile hanımlar için bu durum geçerli olmayacağından anne adayları da hamilelere uygun mayo ve bikinilerden alacaklardır.

Gebelik Döneminde Yüzmenin Faydaları !

Gebelik döneminde uzmanlar, anne adaylarına özellikle yüzmelerini tavsiye eder, hatta bazı özel hastanelerde doğumu yaklaşan annelere yüzme havuzlarında yüzerek stres atmaları ve doğumu kolaşlaştırması için yüzmeleri için teşvikte bulunulur. Tabi bu verdiğimiz örnek çok lüks hastaneler için geçerli, bunun yerine gebe kadınlar için inşa edilen yüzme havuzlarıda bulunmakta olup, bu kurslara anne ve baba adayları birlikte gidebilir veya sadece kadınlara özel yüzme havuzlarından yararlanılabilir. Suyun mucizevi gücü sayesinde kadınların doğumları kolaylaşır, dahası stres altında olan anne adayları oldukça sakinleşir. Dolayısıyla sizlerde bu günlerde bir bebek bekliyorsanız, yüzme kurslarına gidebilir veya haftada bir kaç gün imkanlarınız dahilinde deniz, göl veya havuza girerek fazla stresinizi atabilirsiniz. Bu arada yeri gelmişken hatırlatalım tekrar. Yüzme esnasında haliyle mayo ve bikinileriniz ıslanacağından pamuklu ürünler haricindeki diğer mayo ve bikini türleri vücudunuza zarar verebilir, kaşınma, kızarıklık gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz…

Hamileler İçin En Uygun Mayo ve Bikiniler !

Her fırsatta vurguladığımız gibi, organik, organik, organik !!!

Değerli anneler ve anne adayları, içinde bulunduğunuz dönemin ne derece zorlu bir süreç olduğunu biliyor ve bu doğrultuda size her fırsatta bazı telkinlerde bulunmayı kendimize bir borç biliyoruz. Gebelik, doğum, lohusa döneminde Ister yiyecek ve içecek, ister tekstil, ister gündelik eşyalarınızı kullanımda mutlaka doğal ürünler kullanmaya özen gösterin. Özellikle tekstil ürünlerini tercih ederken pamuklu ve doğal ürünler sağlığınız için çok büyük önem arz ediyor. Bilhassa gebelik döneminde vücudunuz bazı maddelere allerjik reaksiyon göstereceğinden yüzde yüz doğal ve pamuklu giyimden yana olup bu doğrultuda seçimlerde bulunmanız gerekmektedir. Özellikle polyesterden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.