google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

HAMİLE İÇ - DIŞ GİYİM

Bir kadını en çok annelik güzelleştirir. Dünyanın en iyi makyajını dahi yapsanız aynı etkiyi göstermez… Anneliğinde en güzel ve eğlenceli yanı gebelik dönemidir. Çünkü bu dönemde anne adaylarının her türlü nazı itinayla çekilir ve herkes etrafında pervane olurJ konumuzun dışına çok sapmadan hamile iç ve dış giyim konusuna değinelim artık…

Gebelik İç ve Dış Giyimin Önemi !

Gebelik döneminde anne adaylarının özellikle 6. aydan sonra en çok ihtiyaç duyacağı şeylerden biri de hamile iç ve dış giyimdir. Zira, bu aydan sonra artık karın başta olmak üzere vücudun diğer kesimlerinde şişkinlik meydana geleceğinden her zaman kullanılan kıyafetlerde artık önemini yitirecektir. Dolayısıyla anne adayları kendisinin ve bebeğinin rahatlığı için hamile iç çamaşırları ve hamile dış giyim tercih etmek durumunda kalacaklardır. Çünkü bu dönemde anne adayları bozulan hormon dengesi ile birlikte terleme, bunalma, sıcağa karşı aşırı duyarlı olup, oturup kalkmakta zorlanacaklardır. Bu tarz sorunların yanında bir de kılık kıyafetlerin vücudu sarıp sıktığını düşünürsek zaten zor olan bu süreç daha da zorlaşıp anneyi bezdirecektir. Dolayısıyla bol, salaş ve daha rahat ettiren hamile giyim tercih edilmelidir.

Farklı Marka ve Modelleriyle Gebelik İç ve Dış Giyim BebekMarketim’de !

BebekMarketim, anne ve anne adayları ile bebeklerin konforu için gerekli tüm ürünlerin teminini sağlamakta olup, piyasada en çok tercih edilen markalarla ortak çalışmaktadır.

BebekMarketim Hamile İç ve Dış Giyim Kategorisinde;

T-Shirt, Body,

Mayo ve Bikini,

Emzirme Sütyeni,

Külot ve Korseler,

Gecelik, Pijama, Eşofman ve Çoraplar,

Bulunmakta olup, bu ürünlerin müşterilerce en çok tercih edilen model ve markalarına yer verilmiştir. Örneğin; Hamile iç ve dış giyimde Pierre Cardin, Elija Jingerie, Sema Bebe gibi müşterilerinin memnuniyetini kazanmış, güvenilir markaların türlü modelleri bulunmaktadır.

Ayrıca, hamile iç ve dış giyim ürünlerinin tamamı anne sağlığını etkilemeyecek, yüzde yüz pamuklu, organik ve antialerjik yapıya sahip olup, tüm ürünler uygun fiyat aralığında ve farklı ödeme seçenekleri ile kargolanmaktadır. BebekMarketim sayfasında ayrıca zaman zaman kampanyalar ve indirimler söz konusu olacağından, sayfanın takipi ile bu kampanyalardan faydalanarak çok daha uygun bir fiyata daha fazla alışveriş yapma imkanı kazanacaksınız.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.