google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
78 Adet Ürün Bulundu.

Mutfak Seti Oyuncakları

Kız çocuklarının vazgeçilmezi şüphesiz ki oyuncak mutfak setleridir. Çocuklar her zaman anne ve babalarını izleyerek gözlemlerler. Günlük hayatta yapılan her işe ortak olmak isterler.

Özellikle kız çocuklarının bu isteklerini mutfakta vakit geçirirken daha çok fark edersiniz. Bu istekleri onlar için sorun olmasa bile işinize engel olacağı için sizi sinirlendirebilir.

Oyuncak mutfak setleri böyle anlarda en büyük kurtarıcınız haline gelecektir. Setlerin içinde bulunan malzemeler ile çocuğunuzun size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Hem siz işini kolaylıkla yaparsınız hem de çocuğunuz mutfak eşyalarını, sebze – meyveleri daha kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenebilir.

Mutfak oyuncak seti çocuğunuzun hayal gücünü destekleyen en büyük araçlardandır. Anne ve babasında gördüğü çay doldurma, kahve içme gibi sembolik hareketleri benimseler ve hayal gücünü kullanarak kendince bir hale sokar.

Bu sayade sadece muftak oyuncak setleriyle sadece oyun oynamakla kalmaz hayal gücünü kullanarak sosyal becerilerini ve sorumluluk duygusunu geliştirir.

Kız çocuklarının özellikle istediği mutfak setleri ise;

  • Ahşap oyuncak mutfak seti
  • Barbie oyuncak mutfak seti
  • Kostümlü aşçı seti
  • Tepsili çay seti


Oyuncak muftak setleriyle mutfağa meraklı olan çocuklar bir zaman sonra yemek yapmak isteyeceklerdir. Bu sayede yedikleri yiyecekleri yakından tanıyacak ve her birinin tadı öğreneceklerdir. Yemek seçen çocuklarınızı mutfak ile tanıştırmak için bu oyuncakları tercih edebilirsiniz. Hem erkek çocukların hem de kız çocuklarının oynayabileceği bu oyuncak mutfak setleri ile çocuğunuzun hayal gücünü gelişecek, ince-kaba motor gelişimi desteklenecek ve sosyal hayat becerilerini öğrenecekler. 

Çocuklar İçin Mutfak Seti

Modern mutfak oyuncak setleri, çocukları mutfak gereçleri ve yiyeceklerle tanıştırır ve ebeveynlerin kız ve erkek çocukları için sıklıkla keyif aldığı oyuncak türlerinden biridir. Bebekler için mutfak seti oyuncakları, çocukların mutfak gereçlerini ve bunların nasıl kullanılacağını öğrenmelerine yardımcı olur. Oyuncak çeşmeli mutfak seti seçenekleri küçük çocuklara temel gıdaları öğretirken, mutfak gereçlerine sahip setler, çocukları mutfakta eşya kullanma ve oyun yoluyla yemek hazırlama süreci gibi durumlarla tanıştırmak için tasarlanmıştır. Mutfak oyuncakları genellikle kızlar için tasarlanırken, erkek çocuklar için de oyuncak mutfak takımı seçeneklerine rastlamak mümkündür. Oyuncak mutfak kapları satın alırken parçaların yapıldığı malzemelere dikkat etmeniz gerekir. Özellikle bebeklikten itibaren ilk adımlarını atan küçük çocuklar birçok şeyi ağızlarına götürebilir ve farklı duyu organları ile hissedebilirler. Bu yaştaki çocuklar için oyun süresi bir yetişkin tarafından takip edilmelidir. Bu yaştaki çocuklar, meraklı bir bebeğin yutması ihtimaline karşı çok küçük parçalı setleri tercih etmemelidir. Oyuncak mutfak takımı, küçük çocuklara uygun çeşitlerin yanı sıra daha büyük, yumuşak ve keskin kenarları olmayan basit parçalar içeriyor. Bu sayede bebeğiniz nesneleri kolayca kavrayabilir ve diğer duyularla keşfederek eğlenebilir. Oyuncak mutfak takımları fiyatları, boyut, parça sayısı, kullanılan malzeme ve yaş aralığı gibi kategorilere göre değişiklik gösterebilir. Markaların kullanıcılara sunduğu oyuncak setleri arasında fiyat farklılıkları olabilir. Mutfak tezgahı oyuncak, çocukların mutfağı tanımalarına ve aletlerle beceri kazanmalarına yardımcı olmak için eğitici oyunlarda yerini alıyor. Tasarım, parça sayısı ve çeşitlilik bir çocuk mutfak takımının fiyatını etkileyebilir. 4 parça mutfak oyun takımı gibi farklı parçalara sahip modeller birçok yaş grubuna hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. 2-4 yaş için tasarlanan takımlar daha basit ve daha büyük parçalar içerirken, 5 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan takımlarda daha fazla detay ve daha fazla parça gerektiren modellerle karşılaşabilirsiniz. Bebek Marketim’de küçük oyuncak mutfak, şef mutfak seti ve lavabo seti oyuncak alternatiflerini bulabilirsiniz.  Bebekmarketim.com’da çocuğunuzun oyuncakları haricinde kişisel bakım ürünlerinden ev tekstili ürünlerine aradığınız tüm eşyaları detaylarıyla inceleyip güvenle sipariş edebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.