Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
137 Adet Ürün Bulundu.

Mutfak Seti Oyuncakları

Kız çocuklarının vazgeçilmezi şüphesiz ki oyuncak mutfak setleridir. Çocuklar her zaman anne ve babalarını izleyerek gözlemlerler. Günlük hayatta yapılan her işe ortak olmak isterler.

Özellikle kız çocuklarının bu isteklerini mutfakta vakit geçirirken daha çok fark edersiniz. Bu istekleri onlar için sorun olmasa bile işinize engel olacağı için sizi sinirlendirebilir.

Oyuncak mutfak setleri böyle anlarda en büyük kurtarıcınız haline gelecektir. Setlerin içinde bulunan malzemeler ile çocuğunuzun size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Hem siz işini kolaylıkla yaparsınız hem de çocuğunuz mutfak eşyalarını, sebze – meyveleri daha kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenebilir.

Mutfak oyuncak seti çocuğunuzun hayal gücünü destekleyen en büyük araçlardandır. Anne ve babasında gördüğü çay doldurma, kahve içme gibi sembolik hareketleri benimseler ve hayal gücünü kullanarak kendince bir hale sokar.

Bu sayade sadece muftak oyuncak setleriyle sadece oyun oynamakla kalmaz hayal gücünü kullanarak sosyal becerilerini ve sorumluluk duygusunu geliştirir.

Kız çocuklarının özellikle istediği mutfak setleri ise;

  • Ahşap oyuncak mutfak seti
  • Barbie oyuncak mutfak seti
  • Kostümlü aşçı seti
  • Tepsili çay seti


Oyuncak muftak setleriyle mutfağa meraklı olan çocuklar bir zaman sonra yemek yapmak isteyeceklerdir. Bu sayede yedikleri yiyecekleri yakından tanıyacak ve her birinin tadı öğreneceklerdir. Yemek seçen çocuklarınızı mutfak ile tanıştırmak için bu oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Hem erkek çocukların hem de kız çocuklarının oynayabileceği bu oyuncak mutfak setleri ile çocuğunuzun hayal gücünü gelişecek, ince-kaba motor gelişimi desteklenecek ve sosyal hayat becerilerini öğrenecekler.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.