google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

ORGANİK BEBEK GİYİM !

Bu kelimeyi eskiden bu kadar sık duymaz, telaffuz etmek zorunda kalmazdık. Çünkü eskiden herşey zaten doğaldı. Oysa günümüzde artık yediğimiz gıdalardan, giydiğimiz kıyafetlere kadar çoğu fabrikasyon yapay ve bir takım kimyasallardan oluştuğu için ismini bile sonradan öğrendiğimiz bir takım hastalıklara davetiye çıkarabiliyor.

Son yıllarda organik tekstil diye bir tanım atıldı ortaya ve bilinçli kullanıcılar, alışveriş yapacakları zaman özellikle aldığı ürünlerin organik olup olmadıklarını araştırıp o şekilde alım işlemini gerçekleştiriyor. Özellikle de söz konusu olan çocuklar olunca bu durum kat kat daha fazla önem arz ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdeki tekstil sektöründeki rekabet ortamını düşünürsek eğer, pek çok marka artık organik ürünlerini de görücüye çıkarmış durumda. İşte bu markaların yetişkin ve bebek veya çocuklara ilişkin organik tüm ürünlerini BebekMarketim.com adresinde bulabilirsiniz.

Organik Tekstil Ürünü Nedir?

Organik bebek giyim tekstil ürünleri; yapımında kullanılan tüm malzemelerin yetiştirilmesinden üretimine kadar geçen süre içinde hiçbir şekilde özelliğini bozacak herhangi bir kimyasal ürünle karıştırılmadan üretilmesidir. Örneğin pamuk; neredeyse bebek ve çocuk ürünlerinin tamamı pamuklu kumaşlardan üretildiğinden bu alanda organik pamuk kullanımı çok yaygın bir hale gelmiş durumda… pamuk yetiştiricileri bundan çok uzun yıllar öncesi gibi, sanki kimyasal ürünlerin varlığından bile haberleri yokmuşçasına pamuğu yetiştirir, pamuğu işleyen firmalara dağıtır ve bu firmalarda yine hiçbir katkı maddesi kullanmadan pamuğu işleyip kumaş haline getirir. İşte en değerli kumaşlar bu organik pamuklardan imal edilenlerdir. Dolayısıyla bilinçli ebeveynler çocukları için tekstil alışverişi yaptığı esnada ürünün kaliteli olmasına dikkat eder. Bir ürünün kalitesi de mutlaka doğallığından yani organik yapısından belli olur.

Organik tekstil ürünlerinin en belirgin özelliğini de söylemeden geçmeyelim. Bir tekstil ürününün organik olup olmadığını daha dokunduğunuz anda bile anlayabilirsiniz. Nasıl mı? ürün oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir ve bu özelliğini yıllar geçse de ilk günkü gibi korur ve bozulmaz. Bu tarz organik pamuktan imal edilen tekstil ürünleri oldukça kullanışlı olup, bebek ve çocukların cildini rahatsız etmez ve tam aksine rahatlatır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.