Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
7 Adet Ürün Bulundu.

OYUN PARKI, YATAK, BEŞİK

Ailenizin yeni üyesi teşrif etti mi nihayet? Yoksa hala beklemede misiniz? Küçük efendiler için mutlaka büyük bir hazırlık sürecindesinizdir. Bu süreç içinde defalarca “ne kadar da çok ihtiyaç varmış” demeyen bir ebeveyn yoktur herhalde. Gerçekten de öyle… Hele bir de ilk bebek ise bunun heyecanı bir başka oluyor öyle değil mi? Bebekler için yapılan hazırlıkların en başında bebek odaları gelmektedir ve elbette ki bir bebek odasının olmazsa olmazlarından olan oyun parkı, yatak veya beşik

Diğer taraftan sitemizde beşikler, otomatik beşikler, yatak içi minderler, yatak ve oyun parkları, alt kategorleri mevcuttur.

 

Konforlu Bir Uyku İçin !

Bebeklerin uyku düzeni takdir edersiniz ki yetişkinlerde olduğu gibi olmuyor, hatta tam tersidir. Yeni doğan bir bebek günde ortalama 17 – 19 saat uyumak zorundayken, bu süreç giderek azalır ve zaman içinde dengelenir. Geceleri ise gündüzün tam aksine, uykular daha seyrekleşir ve gecede en az 3 – 4 kere uyanırlar. Bu süreç oldukça zorlu, ama bir o kadar da tatlı bir süreçtir. Çünkü bebeğinizi kollarınıza aldığınız her an hayatınızın en kaliteli, en güzel, en en en…zamanlarını geçirirsiniz. Tarifi bile yoktur. Her neyse konumuza dönelim:) Miniğinizin en sağlıklı uykuyu uyumasına yardımcı olmak için de siz anne ve babalar yatak, beşik veya oyun parkı seçimi konusunda en akıllı seçimi yapmak zorundasınızdır.

İyide en akıllı seçimden kastınız nedir?

Şöyle ki;

Bebeğiniz için beşik veya yatak seçimi yaparken öncelikle yatak yaylarının bebeğinizin gelişimin etkilemeyecek düzeyde olmasına yani omurgalarını destekleyecek şekilde dizayn edilmesine çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, zaten uykusuz geçireceğiniz zamanlar daha da bir uykusuz geçebilir. Aman dikkat!

Yatağın antibakteriyel ve yüzde yüz pamuklu kumaş kullanılarak tasarlanması çok önemlidir. Böylece bebeğinizin narin cildine bir zarar gelmeyecektir.

Bebeğinize almak istediğiniz beşiğin veya yatağın oyun parkı yataklardan olması sizin için ekstra avantaj sağlayabilir. Zira, bebeğiniz uyandığında oyun parkındaki oyuncaklara konsantre olarak hatrı sayılır bir süre ağlamayacak ve sabırla sizin onun için mamalar hazırlamanızı bekleyecektir.

Sevgili anneler ve babalar, bebek yatakları, bebek beşiği veya bebek oyun parkı yatakları ölçümleri genellikle 70x30 ila 60x120 şeklinde tasarlanmıştır. Sizde bebeğiniz için en uygun yatak modeli seçimini yaparken BebebekMarketim.com sitesinden aradığınız tüm özelliklere sahip yatakları temin edecek ve bizlere teşekkür edeceksiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.