google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
127 Adet Ürün Bulundu.

Oyuncak Hayvanlar

Çocuklar için en popüler oyuncaklardan biri hayvan seti oyuncak figürleridir. Hayvan figürlerinin yanında doğanın parçalarını da gösteren doğal figürler en çok satın alınan ürünlerin başında gelmektedir. Bu figürler, çocuklar ve yetişkinler için farklı malzemelerden üretilmiş olup, çocukların oynaması için oyuncak olarak tercih edebileceğiniz veya farklı ürünlerle toplayabileceğiniz plastik hayvan figürleri oldukça kullanışlıdır. Çeşitli ebatlarda ürün oranlarında bulunan doğal ve hayvan figürleri, yetişkinler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle doğaya ve hayvanlara çok meraklı olanlar bu karakter koleksiyonları ile çalışma, vitrin ve ofislerini dekore edebilirler. Almak istediğiniz herhangi bir figür için birden fazla seçenek olabilir. Hangi seçenekleri satın alacağınız, satın aldığınız şeyi nerede ve ne kullanacağınıza bağlıdır. Örneğin çocuğunuza hayvan figürü almak istiyorsanız vahşi hayvan seti veya hammaddesi plastik olan silikon hayvan figürü tercih edebilirsiniz. Bu oyuncaklar yaygın olarak çocuklar tarafından oyun amaçlı kullanıldığından, çocukların hızlı bir şekilde yere düştüğünde veya fırlatıldığında kırılmaması veya parçalanmaması, çocukların yaralanmadan güvenli bir şekilde oyunlarını devam ettirebilmeleri için önemlidir. Sizde çocuğunuz için oyuncak vahşi hayvanlar ve diğer ihtiyacınız olan modelleri Bebek Marketim’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çocuklar için Hayvan Oyuncakları Seti

Kullanacakları plastik dışındaki ürünler kolayca kırılabilir ve yaralanmalara neden olabilir. Plastiğin yanı sıra çocukların güvenle kullanabileceği bir diğer ürün ise oyuncak peluş hayvanlar olabilir. Yetişkinler, genellikle bu figürleri sergilemek veya toplamak için satın aldıkları için estetik açıdan daha hoş görünen bir ürünü tercih etmek isteyebilirler. Bu nedenle cam ve ahşap malzemelerden yapılan bebekler daha çok yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. Bu figürlerin yapıldığı malzemelerin yanı sıra ürünün boyutu veya hacmi de satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer detaydır. Genellikle minyatür hayvan figürleri tercih edilse de daha büyük boyutlu figürler de vardır. Büyük hayvan figürleri genellikle çocuk oyunlarında ya da ev dekorlarında ortak ürünler olarak görülür. Büyük boy ürünler sergi veya koleksiyon için uygun olmasa da ev, oda, ofis dekorasyonu veya çocuk oyunlarında tercih edilebilecek ürünlerdir. Gerçekçi hayvan figürleri özellikle teşhir için en popüler ürünlerdir. Oyuncak vahşi hayvanların içinde bulunduğu dinozor, aslan, kaplan, goriller gibi vahşi hayvanların görüntülerinden yola çıkılarak oluşturulan bu gerçekçi ürünlerde, hayvanların doğal halleri detaylardan karakterlere yansıtılmaya çalışılıyor. Şematik hayvan figürleri ise habitat yaratırken doğal yaşamı sergilemek için tercih edilen ürünlerdir. Sevimli hayvan figürleri ve evcil hayvan figürleri daha çok hayvan severler, evcil hayvanı olanlar ve çocuklar tarafından tercih edilmektedir. Daha göz alıcı ürünler oldukları için ev veya çalışma alanı dekoru olarak kullanılabilecek bir alternatiftir. Buna ek olarak, bu günlerde daha sık karşılaşabileceğiniz yeni bir karakter türü olarak 3 boyutlu hayvan figürleri var. Bu ürünler özellikle son zamanlarda popüler olmaya başladığından beri çocukların ve görsel açıdan bilinçli kişilerin ilgisini çekmiştir. Bebek Marketim’de aradığınız tüm oyuncak çeşitlerinden yorgan takımlarına, bebek arabasından kozmetik ürünlerine tüm ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz.

Sesli Hayvan Oyuncak Fiyatları Nelerdir?

Doğa ve hayvan figürleri ayrılmaz ve ayırt edilemez ürünlerdir. Çocuğunuza doğal bir yaşam alanı inşa etmek istiyorsanız; ağaç, çiçek, böcek gibi doğal karakterlere değil, aynı zamanda doğal alanda yaşayan hayvan karakterlere de ihtiyacınız var. Ürünün boyutu ve küçük boyutu ana farklılıklardan biridir. Küçük hayvan figürleri herkesin favori ürünlerinden biridir. Bunun temel nedeni, minik yapısı nedeniyle hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça ergonomik olmasıdır. Çocuklar küçük hayvan figürlerini çantalarında, ellerinde ve hatta ceplerinde istedikleri yere kolayca götürebilirler. Aynı şekilde sergilemek istediğiniz hayvanın görüntüsünü doğal ortamının yanında sunmak görsel etkiyi büyük ölçüde artıracak ve daha fazla ilgi çekmesini sağlayacaktır. Örneğin; eski çağlarda yaşamış bir dinozor hayvanını tanıtım amaçlı tanıtmak istiyorsanız, daha etkileyici bir sunum yapabilmek için dinozor görüntünüzü ağaçlar ve doğal yaşamın diğer unsurlarıyla desteklemeniz çok önemlidir. Tüm bu doğal ve hayvansal figürlerin fiyatları; ürün boyutları, üretim materyali ve ürünün cinsi gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Bebek Marketim’de çocukların ilgisini çeken oyuncak evcil hayvan seti, deniz canlıları oyuncak alternatiflerinden ev tekstiline, bebek giyimden mama sandalyelerine aradığınız tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla bulup güvenle sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.