Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
6 Adet Ürün Bulundu.

PATİK ve AYAKKABI

Minicik minicik ayaklar :) o kadar tatlı, o kadar sevimlidir ki öpüp koklamaya doyamazsınız… Dünyanın en güzel duygusu. Üstüne sayfalarca dolusu yazılar yazılabilir… Anne ve babalardan ziyade, babaanneler ve anneanneler torun haberini alır almaz hemen işe koyulur, tüm maharetlerini sergilerler. Patik, yelek, hırka, battaniye vs.. el örgüsü gerektiren ne varsa tamamını bir an önce bitirmek için adeta birbirleriyle yarışır dururlar. Tabii anne ve babalar da bu arada bebek mağazalarını gezip doğacak bebeği için gerekli olan tüm ihtiyaçları tamamlamak isterler. Özellikle de patik ve ayakkabı reyonundan sanki çıkmak istemezcesine tek tek tüm modellere bakarlar.

 

Patik ve ayakkabılar bebeklerin en önemli ihtiyaçlarından biri… özellikle yenidoğan bebekler dünyaya geldiklerinde bir şok halide olacaklarından vücut ısıları oldukça düşük olabiliyor. Dolayısıyla ayağına her daim çorap ve patik giydirilmek zorunludur.

 

Bebekler İçin Ayakkabı ve Patik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Bebeklerin gelişimi için ayak sağlığına çok dikkat edilmesi gerekir. Zira bütün sinir uçlarının ayaklarda toplandığını düşünürseniz bize hak vereceksiniz. Dolayısıyla patik ve ayakkabılar seçiminde özellikle dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Örneğin; Özellikle ayakkabı seçiminde, ayakkabının doğal malzemelerden imal edilmiş olması, gerçek deri veya içi organik pamuklu olması önemlidir. Zira kimyasal bir takım maddeler kullanılarak üretilen ayakkabılar bebeğin cildine zarar verebilmektedir. Yine patik seçiminde de, patiğin yüzde yüz dokuma iplik kullanıldığına, pamuklu ipliklerin tercih edildiğine dikkat edilmesinde yarar vardır. Bunlardan başka, ayakkabı ve patiklerde bebeğin ayakağını sıkmayan, yumuşak ve üzerinde rahatsız edici objelerin olmamasına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz.

 

Binbir Çeşit Patik ve Ayakkabılarda Yeni Adresiniz !

Bebek ürünlerinin satışını yapan pek çok gerek fiziki, gerekse de online satış yapan firma bulunmaktadır. Ancak aradığınız tüm ürünleri bir arada bulup incelemek ve bu arada ödeme kolaylığı sağlayan bir adres arıyorsanız sizi BebebekMarketim.com sayfasına davet ediyoruz. Bu sayfaya girdiğinizde çıkmak istemeyeceğinizin garantisini veriyoruz. Kız ve erkek bebekleri için rengarenk ve marka marka her çeşit patik ve ayakkabı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.