Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
269 Adet Ürün Bulundu.

EN GÜZEL PERDE MODELLERİ!

Ne tür perdelerden hoşlanıyorsunuz? Stor perdeler olabilir mi mesela? Veya tül perdeler? Birde fonlar var tabii…

Perde seçimi genellikle evin bazı eşyaları tamamlandıktan sonra seçilir. Örneğin, evin salonu için alınmak istenen perdeler; koltuk takımları veya oturma grubu ile yemek odası takımı alındıktan sonra karar verilir. Tabi, duvar boyası veya duvar kağıtlarını da unutmamak lazım. Duvar boyandıktan sonra duvar rengine ve eşyaların rengine uyum sağlaması açısından en son karar vermek daha doğru bir tercih olacaktır.

En İdeal Perdeler Hangileridir?

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişebilir. Şöyle ki; evli ve çocuklu ailelerin tercih etmesi gereken perdeler kolay çıkarılıp takılabilen, sık sık yıkansa da zarar görmeyecek düzeyde kaliteli olan ve özellikle antialerjik yapıya sahip perdelerden olması daha ideal bir seçenek olacaktır. Çünkü çocuk olan bir ev, diğer evlere nazaran daha çabuk kirlenir, dolayısıyla her daim temizlik yapmaya ihtiyaç vardır. Dolayısıyla annelerin işini kolaylaştırmak amacıyla kolayca çıkarılıp yıkandıktan sonra da kolayca takılabilen ve ütülenebilen perdeler olması gerekir. Birde çocukların en küçük nemden, tozdan, kıldan, tüyden etkilendiğini düşünürsek perdelerin kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahip olması ve yıkanma esnasında yıpranmalara karşı dayanıklı olması, ütü esnasında fazla güç gerektirmeden kolayca ütülenebilmesi gerekir. Ev için alınan perdeler gömlek değiştirir gibi değiştirilmeyeceğinden kumaş kalitesi çok önemlidir. Zira, bazı perdeler yıkandığı an rengi solar, küçülür vs… oysa biraz daha pahalı ancak kaliteli bir perde seçimi uzun yıllar bütün ihtişamıyla kullanıma açıktır.

En iyi Perdeler Nerede Bulunur?

Perde seçimlerinizi sokak sokak perdecileri gezip görerek yapabilir, duvar ve pencere ölçülerinize göre online perde ve diğer ev eşyalarının satışını yapan e-ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz. Seçim sizin. Ancak, son yıllarda ülkemizde de e-ticarete olan yoğun ilgi ve talep nedeniyle insanlar alışverişlerini artık öyle mağazaları gezerek değil online siteleri gezinip inceleyerek yapmaktadır. Ayrıca,elinizin altındaki interneti kullanarak yüzlerce siteyi inceleyip fiyat alma, indirimlerden yararlanmak gibi imkanlara da sahip oluyorsunuz. İşte BebekMarketim.com sitesi de bunlardan biri. Sayfadaki perde çeşitlerini inceleyerek evinize ve eşyalarınıza en çok yakışan perdeyi seçerek sipariş vermek sadece bir tık uzaklığınızda…

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.