google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

PREMATÜRE GİYİM

Prematüre giyimden bahsetmeden önce prematüre bebek nedir? Neden kaynaklanır? Bu sorulara cevap vermeye çalışalım.

Prematüre bebek; Doğumun 37. hafta gebelik döneminden önce dünyaya merhaba diyen bebeklere prematüre bebek denilmektedir. Ülkemizde her yıl yaklaşık 150 bin tane prematüre bebeğin doğduğu bilinmektedir. Bunların bir kısmı anne rahim genişliği, plesentanın ayrılması, sigara kullanımı, annenin yaşının 18’den küçük veya 40 yaşından büyük olması, aşırı sigara tüketimi gibi nedenlerden kaynaklanmaktadır. 1500 kg ağırlığından daha küçük olan prematüre bebeklerin hayatta kalma oranının %70 olduğu açıklanmıştır. Gerçektende zor bir durum…

Prematüre giyim de, elbette ki prematüre bebekler için özel olarak tasarlanan minik kıyafetlerdir. Aslına bakarsanız prematüre giyimi diğer bebek giyimden ayıran tek özellik boyutunun daha küçük olmasıdır. Birde yüzde yüz organik ürünlerden oluşmalarıdır. Çünkü, prematüre bebekler, diğer bebeklere oranla çok daha fazla hasta olmaya meyilli ve en küçük bir bakteriden bile hemen etkilenecek seviyede zayıf bir bağışıklığa sahiptirler.

Nadir Bulunan Prematüre Giyime Dair Aradığınız Ne Varsa BebekMarketim.com Adresinde!

Prematüre bebek giyim oldukça nadir bulunan giysi türlerindendir. Çünkü yazımızın başında da belirttiğimiz gibi yılda en fazla 150 bin prematüre bebek dünyaya gelmektedir. Dolayısıyla bebek giyim mağazaları bu hususta, diğer bebek giyim türlerine oranla biraz daha az ürün barındırma kapasitesine sahiptir. Oysa BebebekMarketim.com prematüre bebek sahibi olan anne ve babaları da yalnız bırakmamak adına minicik bebekleri için tasarlanmış prematüre giyime de el atmış olup, bu alanda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Prematüre Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler!

İster prematüre olsun ister olmasın, bebeklere dair aldığınız her ürünün doğallığına çok dikkat etmelisiniz. Elbette ki prematüre bebekler hayati risk altında olduklarından kat be kat daha fazla dikkat etmek gerekmektedir. Bebeklerin mutfak, banyo, tekstil, oyun vb. gibi tüm ürünlerinde yüzde yüz organik ürünlerin kullanılması şarttır. Zira, prematüre bebeğinizi bu kritik durumdan kurtarıp sağlıklı bir birey haline getirmek birazda siz ebeveynlerin elinde olduğunu unutmayınız lütfen. Sayfamızdaki diğer ürünlere de göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.