google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

BEBEK ŞAPKA

Alışveriş yapmayı seviyorsanız eğer, artık daha çok seveceksiniz. Çünkü bebeğiniz için yeni ciciler almak, kız ve erkekler için özel olarak tasarlanmış bebek şapkaları, eldivenleri, zıbınları, mutfak, banyo veya ihtiyaç duyulan diğer tüm malzemeleri tek tek incelerken sürekli yüzünüzde bir tebessüm olacağı muhakkak… Özellikle ilk defa anne ve baba olanların heyecanı bir başka oluyor. Şimdi gelin bebek şapkaları nasıl seçilir? Nelere dikkat edilir? Tek tek inceleyelim…

Yenidoğan Şapkaları Her Bütçeye Uygun !

Bebek ürünlerinde ebeveynleri en az zorlayan fiyat aralığı hiç şüphesiz şapkalardır. Hatta bu şapkalar çoğu zaman tek parça olarak değil, şapka, eldiven ve önlük şeklinde bir takım olarak satılmaktadır. Özellikle yenidoğan bebekler için bu üç parçanın mutlaka alınması gerekmektedir. BebekMarketim.com bebek şapkalarında tüm marka ve modeller dahilinde her bütçeye uygun fiyat aralığında siz ebeveynlere hizmet vermektedir. Hatta bu sitede zaman zaman uygulanan kampanyaları da takip edip, zaten uygun olan fiyatları daha da uygun bir fiyata temin edebileceksiniz.

Bebeklerde Neden Şapka Kullanılmalıdır?

Bebekler, özellikle de yeni doğan bebekler dünyaya gözlerini açtıklarında oldukça savunmasız ve korunmaya muhtaç olurlar. Bizim için gayet normal olan koşullar, onlar için oldukça önemlidir. Örneğin oda sıcaklığı 25 derece olan bir ortamda yenidoğan bebekler üşüyebilir ve hastalanabilirler. Doğum sonrasında, banyo sonrasında, rüzgarlı havalarda, dışarı çıkıldığında mutlaka bebekler için şapka kullanılması gerekmektedir. Bilhassa banyo sonrası bebeklere giydirilen şapkalar orta kulak iltihaplanmasını ve baş ağrısını engellemeye birebirdir. Ayrıca size bebeklerin rahat bir uyku çekmeleri için bir püf nokta verelim. Uyku esnasında bebeklere giydirilen şapkalar gözleri kapatacak şekilde giydirildiği takdirde bebekler kendilerini gece uykusunda gibi hissedip uzun süre uyuyacak hem kendini hem de sizi dinlendirmiş olacaktır:)

Bebek Şapkaları Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Bebeklerin ne kadar hassas olduklarını artık bilmeyen yoktur sanırım. özellikle baş bölgesi bu hassasiyetten çok daha fazla payını almaktadır. Kulak, göz ve baş ağrıları bebeklerde çok sık rastlanan bir problem olduğundan bebeklerin baş bölgesini ekstra korumak gerekir. Şapka seçiminde de örneğin, bebeğin kafatası ölçüsüne göre bir seçim yapılması gerekir. bebeği kafasını sıkan bir şapka aynı zamanda kulaklarına ve şakaklarına da zarar verebilmektedir. Bunun dışında yüzde yüz organik ve doğal pamuktan dokunan şapkalar tercih edilip kimyasal baskılardan tasarlanan şapkalardan uzak durulmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.