google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Bu Kategoride
Bu Kategoride
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

STERİLİZATÖRLER, BUHAR MAKİNELERİ, ATEŞ ÖLÇERLER

 

Bir bebek bekliyorsanız veya bebeğinizi kucağınıza aldıysanız evde veya bebeğin bulunduğu tüm ortamlarda uygulamanız gereken çok önemli bir kural vardır. O kuralda takdir edersiniz ki “hijyen”dir. Hijyen olmayan bir ortamda veya kullanılan eşyalar, araç ve gereçler bir şekilde o ortamda bakterilerin üremesi ve elbette ki bir takım sağlık sorunlarına davetiye çıkarması anlamına gelmektedir. Birde bebeklerin en çok zaman geçirdikleri yer olan odalarının her daim nemli kalabilmesi adına her ne kadar anneler kendi çapında bir takım yöntemler (ıslak çamaşır bulundurma) uygulasa da uzmanlar bu konuda genellikle anneleri uyarır ve bu yöntemin yanlış olduğunu vurgulamaktadır. Bunun yerine odaların nem dengesini ayarlamak için özel olarak imal edilen buhar makinelerini tavsiye etmektedirler. Dolayısıyla bebeğinizin rahat bir uyku uyuması ve nefes alıp verirken burun tıkanıklığını engellemek adına buhar makinelerinden bir adet almanız bebeğinizin yararına olacaktır. Bebek için gerekli olan en önemli araçlardan olan ateş ölçerlerde yine bebek bulunan her evde mutlaka bulunması gereken bir cihazdır. Çünkü bebekler gerek soğuk algınlığına yakalandığında, aşı dönemlerinde veya diş çıkardığında sık ateşleneceklerinden ihtimal dahilinde bir adet ateş ölçerler bulundurulmalıdır. Bebekler için diğer bir gereksinimde  biberon ısıtıcılardır

 

Sterilizasyon

Anneler, bebekleri için kullandıkları biberon, emzik, kaşık, çatal, diş kaşıyıcıları, oyuncaklar, bardak vs. tüm bu ürünlerin her an hijyen olması için sterilizasyon cihazları alarak, bu cihaz yardımı ile ürünlerin tamamen mikroplardan arınmasını sağlamaktadırlar.

 

Buhar Makineleri

  Bebekler, yetişkinlere oranla çok daha fazla neme ihtiyaç duymaktadırlar. Dolayısıyla bebeğin yatak odasının nem oranının her zaman dengelenmesi şarttır. Bunun için de buhar makineleri annelerin ve bebeklerin imdadına koşan harika ürünlerdendir. Buhar makineleri odanın havasını temizler, nem dengesini sağlar ve bebeklerdeki burun tıkanıklığı, ağız ve boğaz kuruluğuna mani olur. BebekMarketim.com adresinde istemediğiniz kadar buhar makinesini inceleyebilirsiniz:)

 

Ateş Ölçerler

 “Her eve lazım” cihazlardandır. Sadece bebeğiniz için değil yetişkinler, evinize gelen misafirler içinde ihtiyaç duyacağınız bir alet olan ateş ölçerler çeşit çeşittir. Kulaktan ateş ölçer, alın veya koltukaltından ateş ölçer, temassız ateş ölçer, dijital ateş ölçer… Bunlar arasında son zamanlarda en çok tercih edileni ise elbette ki hastane acil servislerde kullanılan dijital – temassız olan türleridir. BebekMarketim.com adresinde ateş ölçerlerin her çeşidini inceleyebilir. Kendinize en uygun ateş ölçer cihazını temin edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.