google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
9 Adet Ürün Bulundu.

Temizliğe Düşkün Çocuklar İçin Temizlik Seti Oyuncaklar!

Dağıtmayı seven kadar toplamayı seven çocuklarda var. Bu çocukların tercihi ve genellikle kız çocuklarının tercihi oyuncak temizlik seti oluyor.

Temizlik seti oyuncaklar, genellikle ışıklı ve süpürge içeren kutulardan oluşuyor. Kız çocuklarının tercihi ise gerçek boyutlara yakın olan Bosh oyunak temizlik setinden yana oluyor.

Oyuncak temizlik seti diğer oyunların içine kolaylıkla dahil edilen türdendir. Doktor setleri, muftak setleri ile oynanan oyunlar ile birleştirebilirsiniz.

Temizlik seti oyuncaklar ile çocuğunuza kendi odasını toplama ve temizleme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Bu sayede oyun oynarken sorumluluk bilinci gelişmeye başlayacaktır.

Bunun haricinde kurgulayabileceğiniz bir diğer oyun ise oyuncaklarını temizlemesi ve düzenlemesi olabilir. Düzenli ve toplu odalara küçük yaşta alışan çocuklar ilerleyen zamanlarda ısrar ya da baskıya gerek duymadan kendi düzenlerini kolaylıkla sağlarlar.

Oyuncak temizlik setleri ile kalabalık oyunlar yaratmanızda mümkün. Sosyalleşme problemi çeken ve içine kapanık olan çocuğuzu sevdiği temizlik seti ile arkadaşlarının oyununa dahil ederek bu problemi farkına varmadan çözmesine yardımcı olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.