google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

BAYAN T-SHİRT, BODY

Merhabalar, öncelikle sayfamıza hoşgeldiniz…

Anne olacağınızı mı öğrendiniz? O halde hazır olun, çünkü o kadar çok mağaza ve internet sitelerinde gezineceksiniz ki, bu aşamada biraz yorulacak ancak bir o kadar da mutlu olacaksınız. Bu alışveriş sadece bebeğiniz için değil aynı zamanda kendiniz içinde almanız gereken bir takım gebelik, doğum ve lohusa eşyaları kapsıyor. Örneğin, kendiniz için gebelik ve sonrası için çeşit çeşit, çok sayıda t-shirt ve body almanız gerekecek. Zira, hem rahat olması, hem de oldukça şık bir duruş sergilediklerinden sizlerde bu t-shirt ve body içinde kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Anneler İçin Çeşit Çeşit Baskılı Gebelik t-shirt ve bodyler !

Çevrenizde zaman zaman denk gelmişsinizdir muhakkak, bazı kadınların üzerinde göbek kısmında bebek figürlü veya “Oğlum geliyor, Kızım geliyor, Prensesim, Dikkat Bebek Var vs..” şeklinde baskılı t-shirt ve bodyler görürsünüz. Işte bu hanımlar yakın zamanda bir bebek sahibi olacaklarından bu tarz t-shirt ve body giyinmeyi tercih ederler. Görenlerin yüzlerinde de bir gülümseme belirtisi…

Piyasada hali hazırda bu tarz giysilerin satışını yapan pek çok marka ve mağzalar bulunmaktadır. Her marka kendi ürününü piyasaya sürer ve mağazalarda kendi satış fiyatlarını etiketlendirir, kimi zaman da bazı kampanyalarla satışlarını arttırmayı hedefler. Bizde BebekMarketim.com ailesi olarak tüm bu markaların satışa çıkardığı t-shirt ve bodyleri siz değerli annelerimiz için sayfamızda bulunduruyor ve cep yakmayan fiyatlar ile ödeme seçeneklerimiz doğrultusunda sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Sayfamızda bulunan bu t-shirt ve bodyleri incelemekten büyük bir keyif alacaksınız.

Bu Nasihatlarımızı Dikkatle Okuyunuz !

T-shirt ve bodyalırken mutlaka vücudunuzu çok sıkmayan, terletmeyen, bunaltmayan ve özellikle de kimyasal maddeler kullanılarak üretilen ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Hamile ve özellikle de lohusa kadınlar bu dönemlerde vücudunda salgılanan hormonların birbirine karışması nedeniyle farklı reaksiyonlar gösterebilmektedir. Örneği, aşırı terleme veya normalde olmaz iken bu dönemlerde pek çok yiyecek ve içeceklere karşı allerjik reaksiyon gösterme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilmektedirler. Böyle durumlarda anneler olduğundan iki kat daha fazla stresli olurlar. Dolayısıyla t-shirt ve body alırken dediğimiz gibi sizi terletmeyecek, pamuklu ve organik ürünleri tercih etmeniz büyük yarar sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.