google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bebek Kaşık Çatal Setleri

Bebeklerin cildi çok hassastır ve en ufak bir dokunuşla kırmızılaşabilir ve hatta iltihaplanabilir. Katı gıdalara geçtiğinizde, bebeğinizi kendi kaşığıyla beslemek bazen imkansızdır. Çelik kaşık, bebeğinizin ağzının çok küçük olan köşelerini tahriş edecektir. Bu nedenle bebeğinizin ağzının içinde ve dışında tahriş olmasını önlemek için daha fazla kimyasal içermeyen silikon veya plastik bebek mama kaşığı kullanabilirsiniz. Daha büyük bebekler çelik kaşık kullanabilir, ancak kullandığınız kaşık küçük çocuğunuzun ellerine uygun olmaz, bu yüzden rahatça beslenemeyecekler. Porselen ve cam eşyalar ilk aşamada bebeğin güvenliği için uygun değildir. Her şeyi yere atma eğiliminde olan bebekler için, onları silikon mama kaşığı ve plastikten yapılmış mutfak eşyaları ile beslemek daha güvenilirdir. Bu sayede tabağı bebeğinizin önüne koyabilir ve ona kendi başına yemek yeme rahatlığını verebilirsiniz. Her yaşa uygun çocuk için aradığınız bebek tabağı seti, emzik ve biberon modellerin Bebek Marketim’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bebek Çatal Kaşık Seti Her Ailenin İhtiyacı

Bebeğinizin sahip olduğu her şey gibi, besleme ekipmanları da kimyasal içermeyen hammaddelerden yapılmalıdır. Gün içinde defalarca kullanacakları bu eşyaların BPA, PVC veya ftalat içermediğinden emin olmanız gerekir. Daha da önemlisi, kırılmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Keskin kenarların olmadığından ve bebeğin kolayca kavrayabileceğinden emin olun. Çelik çatal ve kaşıklar paslanmaz çeliktir ve bebeğinizin güvenliği için önemli olan çok uzun dişleri yoktur. Tercih edeceğiniz bebek mama tabağı seti ve diğer yemek aksesuarlarının bebeğinizin yaşına uygun olduğundan emin olun. Çok büyük bir kaşıkla beslemeye çalışırsanız, bebeğiniz yemek yemeyi reddedebilir. Kaşık ve çatal kulpları bebeğinizin ellerine oturur, bu da onu kendi yemeğini yemeye teşvik eder. Bulaşık makinesinde yıkanabilir veya sterilizasyona uygun ürünleri tercih ederek daha kolay temizlik sağlayabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bebeğinizin ve sizin ihtiyacınız olan emzikten biberona, göğüs pedinden emzirme yastığına aradığınız her şeyi güvenle Bebekmarketim.com’dan sipariş edebilirsiniz.

Bebek Mama Tabağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekleri sağlıklı ve güvenli bir şekilde beslemek için set seçenekleri arasında şık kaşık takımları da yer alıyor. Kaşık seti esas olarak bebeğinizin ağzına zarar vermeyen ve farklı boyutları nedeniyle her yaştan bebekler için güvenli olan yumuşatılmış silikondan yapılmıştır. 0-4 ay, 4-6 ay, 6-12 ay ve 12-24 ay bebekler için özel olarak hazırlanmış kaşık seçenekleri, bebeğinizi rahat ve kolay beslemenize yardımcı olur. Son derece dayanıklı malzemelerden üretilen kaşık çeşitleri, sıcak ve soğuk yiyecekler için güvenlidir ve hijyenik yapıları bebeğinizin her türlü sağlık probleminden korunmasını sağlar.

Bebekler için özel olarak tasarlanan mama setleri arasında tabaklardan oluşan şık ürünler de bulunuyor. Mama tepsisi setinde özellikle 7. veya 8. aydan itibaren kullanabileceğiniz birbirinden şık kâse ve tabak çeşitleri bulunmaktadır. Özel mama kabı çeşitleri 100 ile 250 ml arasında değişen kapasiteleri sayesinde bebeğinizin yemesi gereken tüm mamayı tek öğünde saklamanızı kolaylaştırır. Özellikle sıvı ve püre çeşitleri ile beslenen bebekler için bebek kaşığı ile kullanılacak kâse ve tabak modeli ön plana çıkmaktadır. Kapaklı bebek mama tabakları ile bebeğinize çorba, püre, sebze püresi, puding, yoğurt ve daha fazlasını yedirirken büyük kolaylık sağlar. Sizde bebeğinizin doğum öncesi sürecinden başlayarak ihtiyacınız olan tüm eksiklikleri yenidoğan mama kaşığı, bebek mama tabağı, emzik, biberon, beşik, oyun parkı, oyun halısı, yürüteç gibi gerekli olan ürünleri Bebek Marketim’de inceleyip güvenle sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.