Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
7 Adet Ürün Bulundu.

TEK ALT PİJAMALAR

Bebeğiniz için alışveriş yapmaya başladıysanız, fazla sayıda tek alt pijamalarından almanızı tavsiye ediyoruz. Neredeyse gün içinde en az iki defa tek alt pijama değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü bebekler, özellikle de yenidoğan bebekler haddinden fazla altını kirletecek ve çoğu zaman ne kadar kaliteli bez alsanız da yine de yanlardan sızdırıp tek alt pijamasını kirletecektir. Dolayısıyla en az 20 adet alt pijama almanız sizin de bebeğinizin de yararına olacaktır.

Tek Alt Pijamalardaki Seçimler Anneleri Çok Zorluyor !

Tek alt pijamalarda o kadar çok çeşit var ki, hangisini alacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Her yıl yaz ve kış aylarında bebek ürünlerini üreten firmalar kendi marka ve modellerini görücüye çıkarırlar. Bu firmalar rakiplerine fark atmak adına ilginç tasarımlar ortaya koyabiliyor hatta öylesine kullanışlı ve güzel modellerle tüketici karşısına çıkıyor ki adeta “pes” dedirtiyor. Örneğin, tek alt pijamalarında son zamanlarda çıkan bir tasarımdan bahsedecek olursak, çorap ve pijamanın birbirine bitişik şekilde tasarlanmasıdır. Bebeğin popo kısmı biraz daha bol olup, tek alt pijamanın ağ kısmı alabildiğine yuvarlak ve geniş bir kesime sahip olup, bu kesim de ayak bileklerine doğru daralmaktadır. Bu pijamaya bitişik çoraplar da sanki pijamanın altında ayrıca bir çorap varmış imajını yansıtmakta olup, çorap üzerinde oyuncak figürlerde yer almaktadır. Oldukça şık bir görüntüye sahiptir. İşte BebekMarketim.com da sizlere bu seçimlerinizde yardımcı olmak adına türlü marka ve modellerden oluşan geniş ürün yelpazesini siz değerli ebeveynlerin hizmetine sunmuş bulunmaktadır.

Tek Alt Pijamaların seçiminde karar vermek bir yana dursun, bir de özellikle dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Aslında bunlar bebeklere dair tüm ürünlerde geçerli olup, tekstil ürünlerinde biraz daha fazla dikkat gerektirmektedir. Çünkü vücutla saatlerce temas halinde olan giyim ürünleridir. Dolayısıyla bebek alt pijamalar ve diğer tüm giyim ürünlerini alırken özellikle doğal pamuk kullanıldığından, yüzde yüz organik olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca, bebeklerinizin boy ve kilosuna göre seçim yapmalısınız, çünkü bazı ürünler her ne kadar “0-6, 6-12, 12-36 vs..” şeklinde bebeklerin yaşına göre kalıplar kullanılarak tasarlandığı belirlenmişse de, bazı ürünlerin kalıpları oldukça küçük veya büyük olabiliyor. Dolayısıyla siz kendi bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre bir tercih yapmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.