google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

TELSİZ, GÜVENLİK !

Bebeğinizin odasını ayırdıysanız eğer, bebeğin güvenliği ve içinizin rahat etmesi açısından telsiz cihazlarına ihtiyacınız olabilir. Genelde ebeveynler ilk başlarda “aman ne gerek var” diye düşünerek pek de kullanma taraftarı olmasalar da, bir süre sonra ne kadar büyük bir kolaylık ve gerçekten de güvenlik açısından bir ihtiyaç olduğunu düşünerek almaya bebek telsiz cihazından karar verirler. Sitemizde bebek güvenliği ve telsizler kategorileri yer almaktadır.

Bebek telsizlerinin sadece ses veya ses ve görüntüyü aynı anda sağlayan türleri bulunduğundan, uyandığında veya uyurken nefes alıp verişine kadar her türlü hareketinden haberdar oluyorsunuz. Telsiz cihazlarının sadece sesleri duyurmayı sağlayan türleri en az 300 metrelik bir mesafeden bile her türlü titreşimi, sesi algılamanıza yardımcı olmaktadır. Bu cihazlar iki parçadan oluşup, bebeğin odasında bulunan cihazın bir adet mikrofonu bulunmaktadır. Mikrofon sayesinde de sizin elinizde kalan parçasından sesleri duyabiliyorsunuz. Hem ses hem de görüntü sağlayan telsiz cihazlar ise kamera sistemine sahip olup, bir adet bebek ve bir adet de ebeveyn ünitesinden oluşmaktadır.

Kameralı Bebek Telsizlerinin Genel Özellikleri !

Ayarlanabilen kamera açısı bulunur.Otomatik gece görüşüne sahiptir.

İster masa üstünde, ister duvara monte edilebilir.

Sıcaklık göstergesi bulunmaktadır.

Ebeveyn ünitesinin yakınlaştırma özelliği bulunmaktadır.

Tek bir ekran bölünebilirlik özelliğine sahip olduğundan 4 farklı açıdan bebeğinizi görebilirsiniz.

Menzili genişletilebilir.

Her iki üniteden de karşılıklı konuşma sağlanabilir.

Hareketli kamerası 270 derece sağa ve sola hareket edip ayrıca 120 derece yukarı ve aşağı yönde hareket edebilir.

En az 5 ayrı sakinleştirici ninniler veya melodiler yüklü olup, bebek uyandığı anda devreye girerek bebeğin ağlamasını ve endişelenmesini engellemektedir.

Yaklaşık 300 metre çekim alanına sahiptirler.

Bebeğiniz için güvenlikli bir telsiz cihazı almaya karar verdiyseniz eğer, tercihiniz mutlaka kameralı bebek telsiz cihazlarından yana olmalıdır. Çünkü bu sayede bebeğinizle görüntülü iletişim kurabilir. Odanın ısı derecesini dahi görüp kontrolünü sağlayabilirsiniz. Birde bu ürünleri BebekMarketim.com adresinden tüm çeşitleri ile birlikte bulabileceğinizi ve uygun ödeme koşullarının sağlandığını unutmayınız.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.