MATTEL
Thomas Friends Thomas Afrika'da Oyun Seti GJX83
MATTEL

Thomas Friends Thomas Afrika'da Oyun Seti GJX83

Ürün Kodu : MATE-GJX83
Fiyat
:
157,50 TL

Renk Seçimi

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar ( 0 )
 • İade & Teslimat
 • Önerileriniz
 • Tavsiye Et
 • Thomas Friends Thomas Afrika'da Oyun Seti GJX83

  Thomas ve Arkadaşları Thomas Afrika'da Oyun Seti (Sür-Bırak Trenli) ile yeni maceralara yola çıkmaya hazır olun!

  Track Master Thomas Orman Macerası lokomotif ve ray setinin yer aldığı Thomas ve Arkadaşları: Büyük Dünya Büyük Maceralar filmi sayesinde çocuklar, 1 numaralı mavi lokomotifle Afrika'ya doğru çıktıkları yolda o 'çılgın' maceraları yeniden yaşayabilecek.

  Küçük makinistiniz eğlenceli maymun figüründen kaçmayı başararak ve palmiye ağaçlarını devirerek tekerlekli oyuncak treni ile raylarda maceraya atılmanın keyfini çıkarabilir.

  Bu metal tren lokomotifi ve ray parçaları diğer TrackMaster trenleri ve ray setleriyle uyumludur. Bu sayede çocuklar, Sodor Adası ve ötesinde sonsuz tren maceralarına çıkabilir. (Diğer lokomotifler ve ray setleri ayrı olarak satılır.)

  Set içerisinde; 6 adet kıvrımlı ray, 1 adet Thomas metal lokomotif, 1 adet maymun figürü ve 2 adet palmiye ağacı yer almaktadır.

  Bu Track Master tren ve ray seti ile çocuklar, Thomas ve Arkadaşları: Büyük Dünya Büyük Maceralar filmindeki 'çılgın' maceraları canlandırabilir.

  Çocuğunuz Thomas lokomotifi ile raylar üzerinde bir maceraya çıkacak ve palmiye ağaçlarını yıkıp geçecek. Tabii, maymuna dikkat ederek!

  Ürün Ölçüsü: 42 x 41,5 x 11,5 cm.  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 0887961820253
  Item No : MATE-GJX83
  Kutu Ölçüleri : 20,3 x 5,1 x 22,8 cm.
  Desi Değeri: 1
Etiketler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.