google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
31 Adet Ürün Bulundu.

Oyuncak Tır

3 yaş ve üzeri erkek çocuklar için uygun olan oyuncak tırları çeşit çeşit! Gerçek boyutlara yakın olanları ise hem çocuklar için hem de ebevenyler için ayrıca keyifli. Model model olan oyuncak tırları sizler için derledik;

  • Oyuncak tır scania
  • Araba taşıyan tır oyuncak
  • Oyuncak tır uzaktan kumandalı
  • Mete tır oyuncak
  • BP oyuncak tır
  • Cars mack tır oyuncak oyun seti
  • Oyuncak Mercedes tır


Tır oyuncaklarını en büyük avantajı diğer oyuncaklarınız ile kolaylıkla bir araya gelerek oyunların yaratılabilmesidir. Örneğin bozulan oyuncak arabalarınızı tırlar yardımıyla tamir merkezine götürebileceğiniz bir oyun yaratabilirisiniz. Bu oyunlar, çocuğunuzun motor becerilerini geliştirirken keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Oyuncak Tır Modelleri

Çocukların zihinlerinde gerçek dünyayla bağlantı kurarak ve hayal güçlerini kullanarak önerdikleri etkinlikler de oyuncağın işlevsel özellikleri ile ilgilidir. Bir büyük tır oyuncak, bu gerçek ve hayali işlev için şık bir araçtır. Uzaktan kumandalı tır çeşidi, çocukların dikkatini kırmızı ve mavi renkte çeker. Ayrıca teknik bileşenleri ile çocukların hayal gücünü yakalar ve harika bir işlevsellik örneğidir. Bir çocuğun dikkatini çeken bazı oyuncak metal tır modelleri yapı olarak basittir. Bazıları teknik aksesuarlarla donatılmıştır. Özellikle orijinal otomobilin ışıklı, renkli, elektrikli, benzinli veya minyatür kopyaları çocukların en sevdiği ürünlerdir. Teknolojik yapısıyla çocukların dikkatini çeken RC araba, arkadaşlarıyla keyifli ve heyecanlı dakikalar geçirmelerini sağlıyor. Oyuncak kamyon kontrol edildiğinde oyunun şekli ve oyunun eğlencesi de buna göre değişiyor. Çünkü araba denilince ahbabın aklına ilk gelen şey hız ve teknolojidir. Bu gelişmiş teknik aksesuarlar da bu beklentileri karşılamaktadır. Bu nedenle şirketler genellikle elektrikli, pille çalışan oyuncak kamyonlar üretir. Bu tür ürünler, çocukların günlük yaşamlarında karşılaştıkları yakıt kavramına uymaktadır.

Oyuncak Tır Fiyatları

Oyuncak kamyon fiyatı; parça sayısı, üretim malzemeleri, teknik aksesuar ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyat farklılıkları, ürünlerin farklı nitelikleri ile orantılıdır. Örneğin; oyuncak kamyon setleri ile diğer ürünler arasında fiyat farkı vardır. Ürün komple set halinde olduğu için içindeki parça sayısı oldukça fazladır. Öte yandan robota dönüştürülen kamyonlar ile normal ürün modelleri arasında kalite fiyat farkı var. Işıklı ahşap oyuncak araba ise raf yapısı ile diğer oyun ekipmanlarının uygun şekilde korunmasını sağlar. Bu sayede ortamdaki dağınıklık da giderilmiş olur. Öte yandan büyük oyuncak kamyonlar, üretildikleri metal veya plastik malzeme ve boyutları nedeniyle diğer kamyonlardan farklı fiyatlandırılmaktadır. Çünkü boyut malzemeyi de etkiler. Küçük oyuncak kamyonların da tıpkı büyükleri gibi malzeme miktarına ve miktarına göre farklı fiyatları vardır. Malzemelerin yanı sıra kullanılan teknik aksesuarlar da bu fiyat farklılığında etkendir. Örneğin; askeri tır oyuncak, roket atar gibi minyatür bir sanal teknolojiyle donatılır. Bu da ürüne sahip olmak isteyenlerin ilgisini çeker. Araba taşıyan tır ise açılıp kapanan raf kapakları ile minyatür bir yük aracıdır. İçine pek çok farklı minyatür araç sığdırılır. İki katlı oyuncak tır da benzer özelliklere sahiptir. Bu ürün de birden fazla araç alabildiği gibi rampalı ya da yarış pisti gibi farklı biçimsel ögelere de sahiptir. Bunlara benzer ürünlerin bazılarında arabaları fırlatan mekanizmalar dahi bulunur. Metal oyuncak tır ise malzemesinin metal olmasından dolayı farklı bir fiyata sahiptir. Bahsedilen bu nitelikler, ürünlerin farklı fiyatlara sahip olmasının sebepleridir. Bebek Marketim’de erkek çocuklarının ilgisi çekecek araba, uçak, tır kamyon gibi oyuncaklara kız çocukların severek kullandığını bebeklere bunların haricinde pike takımı, emzirme yastığı gibi tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.