google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
35 Adet Ürün Bulundu.

Her Çocuğun Sevdiği Oyuncaklar: Oyuncak Tren Seti

Oyuncak tren setleri her yaştan çocuğun ilgisini çekmektedir. Tren seti oyuncaklar her dönemin eskimeyen çocuk oyuncaklarındandır. Oyuncakçılarda her zaman bulabileceğiniz tren setleri ile siz nostalji yaşarken çocuğunuzda keyifli vakit geçirecektir.

Çeşit Çeşit Tren Setleri…

Günümüzde arzunuza ya da kurgulayacağınız oyuna göre çeşit çeşit tren seti oyuncaklar bulabilirsiniz. Çocuklar tarafından en sık istenen tren setleri ise; pilli ve uzak kumandalı oyuncak tren setleridir.


Uzun ömürlü kaliteli oyuncak tren setleri bizin bizim tavsiyemiz metal olanları tercih etmeniz. Bu sayede trenleriniz saklayarak ilerleyen zamanlarda çocuğunuza hediye edebilirsiniz.  Çocukların ilgilerini çeken modeller ise;

  • Işıklı, hız kontrol panelli tren seti
  • Kargo tren seti
  • Işıklı klasik tren seti
  • Nakliye vagonu
  • Seyahat treni
  • Hız treni

Oyuncak tren setlerini daha yakından inceleyecek olursak;

Pilli Oyuncak Tren Seti

Tren setlerine göre değişmekle birlikte genellikle hareket eden, ışıklı ve ses çıkarken setlerdir. Bu setleri bir düğme yardımı ile kurup oyuna hazır bir hale getirebilirsiniz. Kullanıma bağlı olmakla beraber pil kullanım süreleri 1 ila 2 hafta arasında değişmektedir.

Robot Trenler Oyuncak Seti

Robot trenleri daha çok erkek çocuklar tercih etmedik. Bu tren setleri pilli ya da uzaktan kumandalı olarak değişmektedir. Trenlerde klasik vagon yerine robotları andıran görünümlü vagonlar yer alır. Çeşidine göre ışıklı, sesli olarak değişmektedir.

Metal Oyuncak Tren Seti

Metal oyuncak tren setleri klasik tren görüntüsü ile çocukların ilgisini her daim çekmektedir. Genellikle kurumlu setlerdir ve diğer oyuncak tren setlerine kıyasla ömürleri daha uzundur. Aynı zamanda bu tren setlerini saklayabilir ve çocuğunuz oyun dönemi bitince evinizde nostaljik bir hava yaratmak için kullanabilirsiniz.

Elektrikli Oyuncak Tren Seti

Diğer oyuncak tren setlerine kıyasla daha kapsamlı setlerdir. Işıklı, sesli ve uzaktan kumandalı modelleri bulunmaktadır. Diğer oyuncak trenlerden boyut olarak daha büyüklerdir.

Oyuncak Raylı Tren Seti

Trenleri çocuklara tanıştırmak için en uygun oyuncak setleridir. Şekil ve kurulum olarak diğer setlere kıyasla daha basitlerdir. Bu oyuncak tren seti  tercih ederek çocuğunuzun ilgi alanına girip girmediğini test edebilirsiniz.

Oyuncak Tren Seti Fiyatları ve Kurulumu

Oyuncak tren setlerinin kurulumu ebeveynleri korkutsa da aslında çok kolaydır. Önemli olan setlerin içinde bulunan ray sistemlerini doğru şekilde birleştirmektir. Sonrasında vagonlarınızı raylara bırakarak çocuğunuzla keyifli geçirdiğiniz vaktin tadını çıkartın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.