google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

UYKU SAATİ !

Ebeveynler, bebek sahibi olacakları an itibariyle bebeğin cinsiyetini bile öğrenmeden gerek çevreden, gerekse de internet başına geçip bebek için gerekli olan ihtiyaçların neler olduğunu araştırır ve ayrıntılı bir liste yaparlar. Bu listenin en başında da hiç şüphesiz kundak, pijama, uyku tulumu, nevresim, battaniye vs.. tarzındaki günlük kullanabilecekleri eşyalar gelmektedir. Özellikle kundak, battaniye ve pijamalar bebek doğar doğmaz giydirileceğinden anne adaylarının hastane çantasında hazır bulundurulur.

Doğum anı gelip çattığında özellikle anneler oldukça stresli olup, her yere koşuşturamayacağından yukarıda saydığımız bu ürünleri önceden hazırlayıp bir çantaya yerleştirirler. Doğum sonrasında da dünyaya teşrif eden minik efendiler doğum personeli tarafından pijamaları giydirilip, kundaklandıktan sonra bir battaniyeye sarılır ve anne kucağına teslim edilirler. O an, tarifi olmayan bir duygudur.

Bu kadarla kalmıyor tabii ki, birde bebek için evde kullanması için ayrıca alınması gereken yazlık ve kışlık battaniyeler, nevresimler ve pijamalar hattauyku tulumları da vardır ki bunlar için ayrıca bir bütçe ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Zira, bebekler yetişkinlere oranla çok daha hızlı bir gelişim ve büyüme gösterirler. Dolayısıyla bu ürünlerin mutlaka birkaç beden büyük olanlarının alınmasında da fayda vardır.

Bebeğim İçin En İyi Battaniye, Nevresim ve Pijama Özellikleri !

Anne ve babalar, çocuk sahibi olduktan sonra bütün dünyaları değişir, yavruları adeta hayatının tek merkezi haline gelirler. Bu duygu da onları ister istemez onlar için her şeyin en iyisinin ne olduğunu araştırmaya iter. Bu konuda da elbette ki her üründe olduğu gibi iyi ve kötü olanları mevcuttur. Dolayısıyla, yukarıda sıraladığımız battaniye, nevresim ve pijamaların bebekler için özel olarak üretilen kumaş türlerinin tercih edilmesi gerekir. örneğin;

  1. Bebeklere giydirilen veya kullandırılan kumaşlı tüm ürünlerin yüzde yüz pamuklu olmasına çok dikkat edilmelidir.
  2. Bebekler gün içinde yaklaşık 17 – 18 saat uyku uyuyacaklarından vücudu çok saran değil de, bebeği rahatsız etmeyecek boyutta pijamalar ve uyku tulumları tercih edilmelidir.
  3. Özellikle pijama ve uyku tulumlarının kolay kullanılabilir olmaları gerekir. örneğin, bebekler sık sık altını kirleteceklerinden veya banyo yapacaklarından dolayı bu giysilerin çıtçıtlı olmalarına dikkat edilmelidir.

 

Bebek Giyimde Yeni Adresiniz BebekMarketim.com

Değerli ebeveynler, anneanneler, babaanneler, teyzeler, halalar… bebek ürünleri satışına dair aradığınız ne varsa, pijamadan - uyku tulumuna, nevresimden  - battaniyeye… aradığınız çeşit çeşit, marka marka aradığınız her özelliğe sahip ürünler artık BebekMarketim.com’da…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.