google-site-verification=sbiiYSuqjj6jdGDw77fbbIdD58TMgGa8TWbeV1-kgXc
Seçilenleri Temizle
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yastık Koruyucu Alez

Sağlıklı bir uyku ortamının önemli detaylarından biri olan alez yastık kılıfı, aynı zamanda yastığın koruyucu kılıfıdır. Alez yalnızca yastığınızın fiziksel kalitesini korumakla kalmaz, aynı zamanda uyku kalitesini belirleyen bireysel hassasiyetlere göre uyarlanmış ek faydalar da sağlar. Ev tozu akarlarının, nemin, bakterilerin çoğalmasını engelleyebilir veya vücut ısısını dengeleme fonksiyonu ile konforlu bir gece geçirmenizi sağlayabilir. İstenilen faydaya bağlı olarak farklı malzemelerden üretilen pamuklu ve bambu yastık kılıfı modelleri yastık üzerindeki aşınma, yıpranma, nem ve lekeleri etkin bir şekilde önleyebilir. Yastığınızın zamanla aşınmasını ve yıpranmasını en aza indirerek en sevdiğiniz yastığın keyfini yıllarca sürmenize yardımcı olur. Fermuarlı, terletmeyen, koruyucu yastık koruyucu kılıf, yastıklarınızın ömrünü uzatarak yataklarınızın vazgeçilmezi haline geldir. Kapitoneli yastık alezi ve pamuklu yastık alezi kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürün alternatiflerindendir.

Yastık Alezi Nedir?

Yastık alezleri, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için pamuk, polyester, bambu veya mikrofiber gibi farklı malzemelerden üretilir. Pamuklu yastık kılıfları, kaliteli bir uyku için nefes alabilen ve dokunuşa yumuşak olan doğal malzemelerden yapılmıştır. Pamuklu kumaşlar hassas cilde sahip olanlar için ideal bir uyku ortamı oluşturabilir. Yastık alezi akar içermeyen %100 pamuklu malzemeden üretilmiştir ve üzerinde mantar ve toz akarlarının yaşamaması için tüy tutmaz. Özel işlem görmüş sıkı örgüsü sayesinde ev tozu ve akar alerjilerine karşı doğal bir bariyer oluşturur. Sıcak havalarda iç çamaşırınızı serin tutarken soğuk kış havalarında vücudunuzu ısıtmaya yardımcı olmak için üst yüzeyi pamuklu ilmek iplikli pamuklu bir yastık alezi tercih edebilirsiniz. Evinizin ihtiyacı olan yorgan takımı, pike takımı ve kozmetik ürün ihtiyaçlarınız için Bebek Marketim’e göz atabilirsiniz.

Yastık Alezi Özellikleri Nelerdir?

Yastık kılıflarının ve sıvı geçirmez yastık alezinin sağladığı faydaları farklıdır. Her ikisini de kullanmanızı öneren uzmanlara göre, klasik yastık kılıfları siz uyurken yastığınızı ve yüzünüzü temiz tutmaya yardımcı olurken, yastık alezleri farklı derecelerde ve seviyelerde koruma sağlar. Yastık kılıfları, yastığın yıpranmasını ve yıpranmasını önleyerek yastığın ömrünün uzamasını sağladığı gibi, daha sağlıklı bir uyku ortamı için sıvı, nem, ev tozu akarları ve lekelerin yastığın içine girmesini de engeller.

Yastık alezi, belirli türdeki hasarlara karşı koruma sağlayarak, soluk, kirli veya yıpranmış yastıkların uzun süreli kullanımına olanak tanır. Sıvıya dayanıklı yastık kılıfları dökülmelere, tere, sıçramalara, kazalara ve lekelere karşı koruma için uygundur. Su geçirmez yastık kılıfı koruması, nemin ve sıvıların yastık tarafından emilmesini, sıvılara, özellikle kuş tüyü gibi dolgulara zarar vermesini ve yastığa hoş olmayan kokuların yayılmasını engeller.

Siz de Bebek Marketim’de evinizin ihtiyaçlarından olan pike ve yatak örtüsü setlerini, yeni doğan bebeğinizin emzik, biberon, kadın parfümleri, erkek saç bakım ürünleri gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.